Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Visi hitai nuo Vivaldi iki Metallica“

2021 lapkričio 18: 19:00

€23.00 – €29.00
pavadinimas

pavadinimas„Visi hitai nuo Vivaldi iki Metallica“

Šventinis koncertas! Tai puiku, nuostabu, gražu!

Visi hitai nuo Vivaldi iki „Metallica“ kartu su unikaliu šokių šou (tęsinys)

Galioja 2020 m. lapkričio 24 d. bilietai

Muzika, kuri sužavėjo milijonų klausytojų širdis visame pasaulyje ir kurią atlieka geriausi Europos muzikantai, dalyvaujant pasaulio šou baleto žvaigždėms.

Koncerto programa apjungia nuostabią muziką ir įspūdingą šokių šou, kurį pastatė garsūs pasaulio choreografai. Nuostabus temperamentingas atlikimas, išskirtiniai šokių numeriai, unikalus pastatymas ir nuostabūs kostiumai paliks nepamirštamą įspūdį.

Dmitry Metlitsky – kompozitorius multiinstrumentalistas. Jis vadinamas šiuolaikiniu Mozartu. Gražios melodijos, nuostabi aranžuotė ir atlikimas įsiskverbia į pačią širdį ir sužavi klausytojus nuo pirmųjų garsų. Apibūdinti žodžiais šias emocijas neįmanoma, tai reikia girdėti!

„Džiaugiuosi galėdamas pristatyti jums koncertą, kur stebuklingas garsas kartu su šokiu, kaip liepsna – pasakiškas siužetas, padovanos meilės ir aistros pasaulį…“, – sako Dmitry Metlitsky.

Koncerto programoje – geriausi legendiniai hitai, kuriuos myli milijonai klausytojų ir kurie tapo pasaulio muzikos šedevrais. Jie skambės unikaliomis šiuolaikinio stiliaus aranžuotėmis ir leis klausytojams pasigėrėti ryškiomis ir nepamirštamomis emocijomis.

Vivaldi „Vasaros perkūnija“ ir „Ave Maria“ aranžuotės, atliekamos orkestro, laikomos vienomis geriausių pasaulyje, o Dmitry Metlitsky kūrinys „Meilės ugnis“ pripažintas geriausia new-age kompozicija nominacijoje „Music Without Borders“.

Galinga muzikos energija kartu su šiuolaikinėmis aranžuotėmis ir techninėmis galimybėmis  sukuria visiško panardinimo į muzikos žavesio ir šokio magijos atmosferą.

Orkestro solistai, tikri savo amato meistrai, savo talentu ir energija priverčia klausytojus džiaugtis ir verkti, mylėti ir pajusti įkvėpimą. Kiekvienas orkestro koncertas – tai nuostabus šou ir tikra šventė sielai bei širdžiai.

Orkestras koncertuoja įvairiose šalyse, didžiausiose Europos aikštelėse, festivaliuose, o dėkingi klausytojai visada sutinka audringais plojimais ir nepaleidžia orkestro po koncerto, priversdami groti bisui.

Tai unikali galimybė pasigėrėti įspūdingu šou ir nuostabia elitine muzika, kuri sužavėjo milijonų klausytojų širdis.

 

Video:

https://youtu.be/uNRUj-iEM9I

https://youtu.be/SIieC5XglC8

https://youtu.be/EoHzxnq7yYg

 

Išsamiau: http://concert.dmitrymetlitsky.com/lt

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio

Renginio trukmė: ~1.30 (be pertraukos)

Renginio kalba – rusų

Organizatorius – VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas, Laisvės pr. 60, Vilnius

Informacija

Data:
2021 lapkričio 18
Laikas:
19:00
Kaina:
€23.00 – €29.00
🛒

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas, Laisvės pr. 60, Vilnius
TOP
Skip to content