BENDRUOMENĖS NAMAI

pavadinimas

Debreceno g . 48, LT-94149 Klaipėda

Kultūrinės veiklos specialistė Lina Papievytė-Krivickienė (8 46) 410 562, +370 600 29008

El.p. bendruomene@zvejurumai.lt

pavadinimas

2014-ųjų metų pabaigoje Klaipėdos gyventojus pakvietė nauja susibūrimų vieta – Bendruomenės namai.  Buvusias A. Rubliovo mokyklos patalpas Klaipėdos miesto savivaldybė suremontavo ir  perdavė miesto reikmėms. Bendruomenės namų veiklą organizuoja ir kuruoja Kultūros centras Žvejų rūmai.

Bendruomenės namuose įsikūrė įvairios nevyriausybinės organizacijos, repetuoja mėgėjų meno kolektyvai. Čia vyksta koncertai, šventės, vakaronės bei kiti  įvairiausio pobūdžio kultūriniai renginiai, skaitomos paskaitos, eksponuojamos teminės parodos, kartą per mėnesį vyksta šokių vakarai, skambant gyvai muzikai. Vienas svarbiausių čia organizuojamų renginių privalumų yra tai, kad didžioji dauguma jų – nemokami. Bendruomenės namai atviri kiekvieno piliečio iniciatyvai ir saviraiškai pagal poreikius bei pomėgius, įvairioms amžiaus grupėms.

2015-uosius Klaipėdos miesto savivaldybei paskelbus Senjorų metais čia vyko ypač daug senjorams bei žmonėms su negalia skirtų renginių.

2016-aisiais didelio populiarumo sulaukė nauja sveikatingumo programa „Sveika siela ir kūnas“, kviečianti klaipėdiečius domėtis ir skleisti sveikos gyvensenos nuostatas šeimoje ir bendruomenėje.

Nuo 2016 m. Bendruomenės namai birželio mėnesį taip pat kviečia ir vaikus į vasaros kūrybinius užsiėmimus. Žvejų rūmų organizuojama kūrybinė-edukacinė programa vykdoma bendradarbiaujant su įvairiomis miesto įstaigomis. Praktinius užsiėmimus veda Žvejų rūmų meno kolektyvų vadovai.

Nuo 2017 m., bendradarbiaujant su Lietuvos Pensininkų Sąjunga, pradėtos skaityti Klaipėdos Etikos universiteto ir Klaipėdos sveikos gyvensenos mokyklos edukacinės paskaitos.

2018 m.  Klaipėdą paskelbus Europos sporto miestu, startavo naujas nemokamų renginių ciklas „Sportas vienija mus“, kviečiantis į sporto ir sveikatingumo renginius ne tik Bendruomenės namuose, bet ir kitose miesto vietose. Tai šaškių-šachmatų žaidynės, sportiniai žaidimai gryname ore, žygiai pėsčiomis ir dviračiais, vandens aerobika, šaudymas tire ir daugelis kitų.

2019 m. Bendruomenės namuose atliktas kapitalinis remontas. Aktų salėje ir pirmo aukšto repeticijų salėje sumontuotos modernios vėdinimo sistemos. Pagal poreikį reguliuojama oro temperatūra. Įrengta papildomų sanitarinių patalpų neįgaliesiems. Sudarytos sąlygos Bendruomenės namuose besilankantiems ir veiklą vykdantiems neįgaliesiems lengvai patekti į koncertų salę ir visas kitas patalpas esančias trijuose pastato aukštuose (įrengtas liftas).

2020 m. startavo dar viena nauja bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“, kurios tikslas organizuojant renginius atvirose erdvėse pritraukti dar didesnę auditoriją ir ją įveiklinti. Jau įvyko  „Užgavėnių šiupinio šventė",  planuose – Tarptautinė kaimynų diena, „Rudens melodijų ir žibintų šventė“, „Kalėdų kiemelis“.

Bendruomenės namų veikla bei čia vykstantys renginiai plačiai nušviečiami socialiniame tinkle Facebook. Maloniai kviečiame prisijungti.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

Vasario 26 d. 17 val.
Tarptautinių konkursų laureatų Ivannos ir Olego Podolskių labdaros koncertas.
Surinktos lėšos bus skirtos Klaipėdos ukrainiečių kultūros ir švietimo centrui „Rodyna“ paremti.
Nemokamas renginys

IVANNA PODOLSKICH OLEG PODOLSKICH

Kovo 1 d. 16 val.
Mišraus choro „Alna” kūrybinės veiklos 30-mečio jubiliejui paminėti
Koncertas „Kai skamba sieloje muzika
Nemokamas renginys

CHORAS ALNA

Kovo 7 d. 17 val.
Edmundas Kučinskas
Koncertas tarptautinei moters diena
Nemokamas renginys

EDMUNDAS KUČINSKAS

Kovo 8 d. 17 val.
Šokių vakaras senjorams „Ant parketo”
Nemokamas renginys

pavadinimas

Kovo 15 d. 16 val.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai
Tradicinis skaitovų konkursas ir koncertinė programa
„Širdyje gražiausios spalvos trys”
Nemokamais renginys

kovo 11

TOP
Skip to content