INFORMACIJA NEĮGALIESIEMS

Į Žvejų rūmus galima patekti su vežimėliu – įrengti pandusai (nuovažos).

Žvejų rūmų fojė galima laisvai judėti su vežimėliu.

Didžiojoje  ir Teatro salėse yra pakankamai vietos pastatyti neįgaliojo vežimėliui.

I aukšte įrengtas tualetas neįgaliesiems.

Į Žvejų rūmų II aukštą – fojė, administraciją ir Teatro salę – galima patekti neįgaliųjų keltuvu (lankytojams vežimėliuose).

Jis sumontuotas  laiptinėje prie rūbinės (yra nuoroda ant durų). Kaip naudotis keltuvu patars Žvejų rūmų darbuotojai, administratorius.

Jei renginį planuoja stebėti didesnė neįgaliųjų grupė, prašome mus informuoti dieną prieš numatomą renginį telefonu (8 46) 410 565.

Informacija skelbiama pakankamai dideliu šriftu, kurią gali įskaityti ir blogiau matantys žmonės.

Etiketės ir aiškinamieji užrašai išdėstyti taip, kad juos galėtų matyti žmonės, sėdintys vežimėlyje.

Aiškinamieji tekstai yra nesunkiai suvokiami.

Žvejų rūmų fojė (I ir II aukštuose) yra kėdžių, ant kurių gali pailsėti vyresnio amžiaus, neįgalūs ar pavargę lankytojai.

Žvejų rūmai kasmet organizuoja renginius, skirtus Tarptautinei žmonių su negalia dienai.

Žvejų rūmai tariasi su neįgaliųjų organizacijomis dėl įstaigos prieinamumo ir edukacinių programų rengimo. Ruošiant edukacines programas, atsižvelgiama į neįgaliųjų poreikius.

Žmonėms su negalia taikomos nuolaidos bilietams. Apie jas skelbia renginių organizatoriai bilietų platinimo portaluose (Bilietai.LTteatrai.ltTiketa)

Neįgaliuosius vežimėliuose lydintiems asmenims rekomenduojama bilietus pirkti 13-oje arba 22-oje eilėje pirmosiose vietose (Didžiojoje salėje), nerekomenduojama 10-12 eilėse.

TOP
Skip to content