Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Valentino dienos koncertas

2022 vasario 14: 18:00

€31.20 – €46.20
pavadinimas

pavadinimasMARIJONAS MIKUTAVIČIUS
Valentino dienos koncertas

Vasario 14-tą – visų įsimylėjusių dieną – Marijonas Mikutavičius su gražiausiomis dainomis atvyksta į Klaipėdą. Žvejų rūmuose jis surengs vienintelį pasirodymą pajūryje šią žiemą.
Paskelbęs turą, kuriame nebuvo uostamiesčio, dainininkas buvo užverstas nerimastingais klausimais iš pajūrio. „Kodėl be Klaipėdos? Kada pas mus? Taip nesąžininga“, – vienas po kito pylėsi komentarai tiek socialiniuose tinkluose, tiek asmeniškai į dainininko pašto dėžutę.
„Ar gi ne mūsų pareiga išgirsti, kai taip aktyviai kviečia?“, – sako Marijonas ir, peržiūrėjęs kalendorių, išvydo puikiausią dieną atvykti pas klaipėdiečius.
Ar gali būti dar geresnė proga koncertui nei Šv. Valentino diena? Juk ji tokia artima tam, kuris savo dainose atlapaširdiškai klausia: ar mylėsi tu mane?
Marijono repertuare dainų apie meilę apstu ir jis sugeba ypač tiksliai apibūdinti plačią šio jausmo amplitudę. Jo meilė išsilieja sielos skausmu vienoje gražiausių baladžių „Balintos sienos“. Negali netikėti meilės gilumu, kai klausaisi poetiškos dainos „Degančios rankos“. Supranti, kokia ji pašėlusi ir pasileidusi plaukus per „Ar mylėsi tu mane?“. O užgrojus „Ar mylit ją jūs?“, labai aiškiai prisimeni, kad meilė, kuri gyvena tavyje, skirta ne tik tam išskirtiniam žmogui, bet ir savo miestui, šaliai, kiekvienam šalia esančiam.
Daug porų, kurių pirmas pasimatymas buvo per Marijono koncertą, iki šiol tą vakarą ryškiai prisimena. Tai išskirtinis renginys, kuriame atmosfera meilei įsižiebti ypač tinkama. Ne veltui Marijonas turi tradiciją koncerto metu išsirinkti iš publikos porą ir ją iškilmingai „sutuokti“.

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Durys atidaromos iki renginio likus 1 val.
Filmuoti ir fotografuoti draudžiama

Renginio organizatorius: UAB „Promostar”

Informacija

Data:
2022 vasario 14
Laikas:
18:00
Kaina:
€31.20 – €46.20
🛒

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content