Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Šokim, grokim ir dainuokim!”

2022 lapkričio 05: 14:00 - 20:00

Nemokamai
pavadinimas

pavadinimasPrieš keturis dešimtmečius šviesios atminties baletmeisterės Irenos Gelgutienės vadovaujamo choreografinio kolektyvo „Inkarėlis“ vaikų tėveliai pareiškė norą šokti patys ir  susibūrė į liaudiškų šokių kolektyvą „Sidabrinė gija“.
Kolektyvas yra nuolatinis pasaulio lietuvių dainų ir šokių švenčių, Vakarų Lietuvos krašto dainų švenčių dalyvis. Aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Sidabrinės gijos“ šokėjams plojo Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Moldovos, Prancūzijos, Vokietijos publika. Kolektyvas yra daugkartinis šalies choreografinių kolektyvų konkursų „Pora už poros“ prizininkas, tarptautinių festivalių laureatas. Retas Klaipėdos miesto pagyvenusių žmonių asociacijos renginys apsieina be „Sidabrinės gijos“ šokėjų, kuriuos vienija meilė tautiniam šokiui, bendri pomėgiai. Nuo 2017 m. liaudiškų šokių kolektyvui „Sidabrinė gija“ vadovauja Valerija Miliauskienė.
Kolektyvo kūrybinės veiklos 40-mečio proga „Sidabrinė gija“ rengia tautinių šokių ir muzikos festivalį „Šokim, grokim ir dainuokim!”, į kurį pasikvietė būrį draugų ir svečių. Festivalyje dalyvaus Gargždų kultūros centro šokių ir dainų ansamblio „Minija“ senjorų grupė, Pasvalio kultūros centro Joniškėlio skyriaus senjorų šokių kolektyvas „Abrūsėlis“, Klaipėdos ukrainiečių kultūros ir švietimo centro „Rodyna” ansamblis „Rušničiok“, Klaipėdos miesto pagyvenusių žmonių asociacijos meno kolektyvai: vokaliniai ansambliai „JūrAinė“ ir „Vakaro žaros“, kapelos „Albatrosas“, „Burės“ ir „Ryto pašvaistė“.

Festivalio šeimininkas – liaudiškų šokių kolektyvas „Sidabrinė gija“.
Renginys vyks Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro Žvejų rūmų Bendruomenės namuose (Debreceno g. 48). Pradžia 14 val.

Įėjimas laisvas.

Informacija tel. + 370 600 29008

Organizatorius – Klaipėdos miesto pagyvenusių žmonių asociacija

Informacija

Data:
2022 lapkričio 05
Laikas:
14:00 - 20:00
Kaina:
Nemokamai

Vieta

Bendruomenės namai

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content