Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Musė”

2022 sausio 07: 18:00

Išparduota
pavadinimas

pavadinimasTeatrui ARTYN sukanka 3-eji! Žinoma, norime šią šventę atšvęsti su mūsų mylimiausiais – su mūsų žiūrovais! Savo gimimo dieną švęsime taip simboliškai, per Trijų Karalių šventę, tarsi kiekvienas iš Trijų Karalių atnešė po vieną dovaną kiekvieniems Teatro metukams!
Šia proga dovanojame Jums mūsų populiariausią spektaklį „Musė” (rež. Marta Zubkova), po kurio Žvejų rūmų pirmojo aukšto fojė VAIŠINSIME visus žiūrovus gardžia kava ir gimtadieniniu tortu! Taip pat klausysimės puikaus DJ Barakuda pasirodymo ir išsakysime pačius gražiausius linkėjimus jaunam metukais, bent brandžiam savo dvasia teatrui – ARTYN.

Apie spektaklį „Musė”*:
„Musė” – tai vienaveiksmė absurdo komedija pagal Auksinio scenos kryžiaus laureatės D. Čepauskaitės to paties pavadinimo pjesę.
Kviečiame žiūrovus pasinerti į subtilias kasdienių santykių vingrybes, apipintas absurdo detalėmis. Komiškas, drastiškai realistiškas ir priverčiantis susimąstyti spektaklis, kuris, turime įspėti, gali „a t v e r t i  a k i s”.
„Musė” teatrų festivalyje-konkurse „Atspindžiai” apdovanota kaip „Metų debiutas”, o spektaklio kompozitorė Gintarė Valionytė nominuota už geriausią spektaklio muziką.

Trukmė: 1 val.

Režisierė ir scenografė Marta Zubkova
Kompozitorė Gintarė Valionytė

Vaidina:
Musė – Gulera Atajeva / Giedrė Butkienė
Robertas – Domantas Šakarnis / Vitalijus Budrikas
Monika – Ana Reich
Motina – Aušra Stonienė / Edita Baluškevičienė

*Spektaklis neskirtas vaikams iki 16 metų.

 

Informacija

Data:
2022 sausio 07
Laikas:
18:00
Kaina:
Išparduota

Vieta

Teatro salė
TOP
Skip to content