Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“The Fly”

2022 January 07: 18:00

Registracija
pavadinimas

pavadinimasTeatrui ARTYN sukanka 3-eji! Žinoma, norime šią šventę atšvęsti su mūsų mylimiausiais – su mūsų žiūrovais! Savo gimimo dieną švęsime taip simboliškai, per Trijų Karalių šventę, tarsi kiekvienas iš Trijų Karalių atnešė po vieną dovaną kiekvieniems Teatro metukams!
Šia proga dovanojame Jums mūsų populiariausią spektaklį „Musė” (rež. Marta Zubkova), po kurio Žvejų rūmų pirmojo aukšto fojė VAIŠINSIME visus žiūrovus gardžia kava ir gimtadieniniu tortu! Taip pat klausysimės puikaus DJ Barakuda pasirodymo ir išsakysime pačius gražiausius linkėjimus jaunam metukais, bent brandžiam savo dvasia teatrui – ARTYN.
Į šią nuostabią gimtadienio šventę BŪTINA išankstinė registracija, nes vietų kiekis – ribotas! Registruokitės jau dabar el. paštu artyn.teatras@gmail.com, nurodydami savo vardą, pavardę ir telefono numerį.

Apie spektaklį „Musė”*:
„Musė” – tai vienaveiksmė absurdo komedija pagal Auksinio scenos kryžiaus laureatės D. Čepauskaitės to paties pavadinimo pjesę.
Kviečiame žiūrovus pasinerti į subtilias kasdienių santykių vingrybes, apipintas absurdo detalėmis. Komiškas, drastiškai realistiškas ir priverčiantis susimąstyti spektaklis, kuris, turime įspėti, gali “a t v e r t i  a k i s”.
„Musė” teatrų festivalyje-konkurse „Atspindžiai” apdovanota kaip „Metų debiutas”, o spektaklio kompozitorė Gintarė Valionytė nominuota už geriausią spektaklio muziką.

Trukmė: 1 val.

Režisierė ir scenografė Marta Zubkova
Kompozitorė Gintarė Valionytė

Vaidina:
Musė – Gulera Atajeva / Giedrė Butkienė
Robertas – Domantas Šakarnis / Vitalijus Budrikas
Monika – Ana Reich
Motina – Aušra Stonienė / Edita Baluškevičienė

*Spektaklis neskirtas vaikams iki 16 metų.

*BŪTINA išankstinė registracija, nes vietų kiekis – ribotas! Registruokitės jau dabar el.paštu artyn.teatras@gmail.com, nurodydami savo vardą, pavardę ir telefono numerį.

Details

Date:
2022 January 07
Time:
18:00
Cost:
Registracija

Venue

Theatre Hall
TOP
Skip to content