Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Grand Christmas“

2021 gruodžio 13: 19:00

€23.00 – €39.00
pavadinimas

pavadinimasNaujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“. Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND atliekamų šventinių dainų ir kompozicijų.
Mes visi taip dieviname tą pakilią nuotaiką, kai visu kūnu jauti akimirkos grožį, kai meilė mus užpildo iš vidaus ir spinduliuoja visam pasauliui. Sukurti tokią nuotaiką – muzikos galioje! Muzikos, kurioje slypi Kalėdų harmonija, akimirkos šventumas, širdies ir sielos ramybė.
Jūsų nepakartojamų akimirkų vakarą prieš Naujuosius kurs orkestras LORDS OF THE SOUND, pritariant chorui ir orkestro solistams. Orkestras dovanos gyvą kalėdinių hitų ir pačių mėgiamiausių naujametinių filmų garso takelių skambesį.
Stebuklai aplanko tuos, kurie jais tiki! Todėl neatsisakykite bent porai valandų pasinerti į LORDS OF THE SOUND muzikinį veiksmą „Grand Christmas“, ir įkvėpimo ir dvasios harmonijos užtaisas visiems ateinantiems metams – garantuotas!
Orkestras LORDS OF THE SOUND su kiekvienu koncertu priverčia save pamilti vis daugiau žiūrovų, formuodamas ištikimų gerbėjų auditoriją. Žiūrovai juos vadina „teigiamu orkestru“, pažymi tikrą nuoširdumą ir charizmą, o jų koncertai kupini šou elementų, humoro ir šilto bendravimo su klausytojais.
Patikėkite savo vakarą naujos kartos orkestrui LORDS OF THE SOUND, ateikite su artimaisiais ir pajauskite vienybę su išskirtinės Kalėdų šventės muzika!

Video – Happy New Year

Galioja 2020 m. gruodžio 23 d. bilietai
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos likus valandai iki renginio
Renginio trukmė ~2 val. 10 min. (viena pertrauka)
Renginio kalba – lietuvių

Organizatorius – ART Partner
Ocelářská 2457/7 190 00, Praha
Tel. +420 603 903842; el. p. gastroli@epastas.lt
www.artpartner.lt

Informacija

Data:
2021 gruodžio 13
Laikas:
19:00
Kaina:
€23.00 – €39.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content