Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„3+3″

2021 gruodžio 12: 17:00

€21.00 – €26.00
pavadinimas

pavadinimasKEISTUOLIŲ TEATRAS
„3+3 arba Paskutiniai Brėmeno muzikantai po 20 metų“
Teatralizuotas 2-jų dalių koncertas

Kas atsitinka, kai dvi muzikuojančių aktorių kartos nusprendžia prisiminti gražiausią savo kūrybą ir sujungti jėgas tam, kad ji naujai suskambėtų pasiilgtiems žiūrovams?
Mylimomis dainomis skambantį atsakymą išgirsite apsilankę koncerte „3+3“!
Dviguba muzikinė jėga, dvigubai daugiau gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų – tai žada prie KEISTUOLIŲ TEATRO įkūrėjų trio Ilonos Balsytės, Aido Giniočio ir Dariaus Auželio prisijungę dar trys charizmatiški, balsingi bei sąmojingi kūrėjai Sigitas Mickis, Dalius Skamarakas ir Aurimas Meliešius.
Pirmojoje koncerto dalyje nuo studijų metų koja kojon žengiantys Keistuolių teatro senbuviai Ilona, Aidas ir Darius scenoje susitinka jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai.
Antrojoje koncerto „3+3“ dalyje prie šauniojo trio prisijungiantys Sigitas, Dalius ir Aurimas atneša ir trigubai daugiau energijos, su kuria naujai suskamba senųjų ir pasiilgtųjų „Paskutinių Brėmeno muzikantų” dainos bei pristatomi nauji dar negirdėti kūriniai. Šis tas seno ir pasiilgto, šis tas užmiršto ir džiaugsmingai prisiminto, lašelis naujovių ir žiupsnelis visai netikėtų staigmenų – 3+3 receptas, išgydysiantis liūdesį, išvaikysiantis nuobodulį ir panardinsiantis į pačių geriausių emocijų sūkurį.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min. (viena pertrauka)
Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.
Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai
SENJORAMS – 50% NUOLAIDA BILIETUI
Fotografuoti ir filmuoti draudžiama
Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565

Informacija

Data:
2021 gruodžio 12
Laikas:
17:00
Kaina:
€21.00 – €26.00
🛒

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content