Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Didysis žodžių fabrikas“

2021 gruodžio 01: 11:00

pavadinimas

pavadinimas„MENO ARTELĖ“ IR  LIETUVOS SUTRIKUSIO INTELEKTO ŽMONIŲ GLOBOS BENDRIJA „KLAIPĖDOS VILTIS“
„Didysis žodžių fabrikas“
Spektaklis jaunimui pagal Agnès de Lestrade knygą

 

 

 

„Didysis žodžių fabrikas“ – tai bendras VšĮ „Meno artelės“ ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis“ teatrinis-socialinis-motyvacinis projektas. Šis spektaklis – motyvacinis projektas, skirtas kiekvienam lietuviui, kuris kasdien ieško prasmės ir jėgų gerbti savo aplinką, savo šalį, mylėti gyvenimą. Dažnai atrodo, kad mūsų problemos pačios didžiausios, kad mes patys protingiausi, o šalia esantys – ne tokie geri ar protongi… Todėl pirmiausia mintyse, o vėliau žodžiais (arba atvirkščiai) nuteisiam kitą, vietoj to, kad pakylėtume, sušildytume širdį, įprasmintumėme savo būtį.
„Didysis žodžių fabrikas“ – tai spektaklis apie žodžio reikšmę mūsų gyvenime. Įsivaizduokime, kad yra tokia šalis, kur žmonės nekalba. Norėdamas ištarti žodį, jį turi nusipirkti ir praryti. Dažniausiai labiausiai vertiname tai, už ką mokame pinigus. Labai saugome daiktus, už kuriuos brangiai sumokėjome. Pagalvokime, ką turime nemokamai ir dažniausiai visai nevertiname?
„Didysis žodžių fabrikas“ – šiuolaikinio meno spektaklis, skirtas vaikams nuo 6 m. ir suaugusiems, visiems tiems, kurie vertina žodžio svarbą ir  jo galią mūsų gyvenime.
Dovanojame Lietuvai 100 žodžių, kurie stiprina žmonių pagarbą, draugystę, pozityvų mąstymą, skatina išnaudoti visas galimybes, kad, ištarus žodį, šalia esančiam būtų saugu ir gera.

Spektaklio režisierė – Laura Šakurskytė-Žilinskienė

Registracija renginiai@zvejurumai.lt

Informacija telefonu (8 46) 410 565

Įėjimas laisvas

Informacija

Data:
2021 gruodžio 01
Laikas:
11:00

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content