Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Deivis 25“

2022 vasario 18: 19:00

Perkeltas
pavadinimas

pavadinimasDEIVIS 25
Gražiausios karjeros dainos

Atlikėjas Deivis grįžta prie savo autorinės kūrybos ir rengiasi į jausmingą, nuoširdų ir tikrą, bet tuo pačiu ir energingą gyvo garso koncertinį turą „DEIVIS 25“. Jo metu skambės nepamirštami kūriniai su kuriais daugybė lietuvių augo, brendo ir patyrė pirmosios meilės džiaugsmus ar išgyvenimus. Publikos laukia gerai pažįstamos Deivio dainos, vieni geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris. Nostalgiški kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Tad 2022 metų vasario mėnesį bus puiki proga nusikelti laiku ir „paskęsti“ nuostabiuose prisiminimuose!
Atlikėjas sako, jog ir jis pats, ir jo mylimi klausytojai jaučiasi išsiilgę jo kūrybos, kuri kelia tiek daug  gerų emocijų, todėl neatsitiktinai mes šį koncertinį turą vadiname jausmingais koncertais. „Atliksime dainas, kurių negrojau 20 metų. Iš pradžių nežinojau, ar verta groti tiek daug senų kūrinių. Bet neseniai atsitiktinai radau vieną seną koncertą, kuriuo pasidalinau. Pajutau iš žmonių tokią nostalgiją, tokį ilgesį. Sulaukiau begalę žinučių, komentarų su raginimu surengti koncertus. Net nustebau, kaip gerai jie prisimena mano kūrybą. Todėl nusprendžiau leistis į šią kelionę, kurioje  skambės populiariausi ir geriausi mano kūriniai. Ir pats jaučiuosi tos kūrybos labai pasiilgęs. Buvo etapas su Eduardu Kaniava, tuomet su Renata. O dabar tiesiog pasiilgau koncertų su grupe, savo dainų ir, manau, tai bus puiki proga visiems atšvęsti mano sceninės veiklos 25-metį”,  – sako Deivis.
Koncertas skirtas visiems pasiilgusiems šiltų susitikimų, Deivio dainų, ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. Koncerte skambės gražiausi Deivio kūriniai: „Ikaras ir Gulbė“, „Dainuok“, „Ašara“, „Jeigu nori“, „Tu ne viena“, „Mergytei“, „Taip gera“ ir kitos.
Muzikanto kūriniais pasidžiaugti ir nusikelti į nostalgiškus laikus bus galima koncertinio turo „DEIVIS 25“ metu vasario 18 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Dėl COVID-19 plitimo, padidėjusio infekcijos atvejų skaičiaus Lietuvoje, priėmėme sunkų sprendimą perkelti koncertinį turą į rudenį.
Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti nuo iki 2022 m. vasario15 d. (suteikiamas 14 d. terminas)
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia:https://www.bilietai.lt/file/id/43766 .
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai iki 6 metų imtinai įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Informacija: tel. +370 655 92438
simonas@pepperlive.lt

Organizatorius – VšĮ „Pepper live”

Informacija

Data:
2022 vasario 18
Laikas:
19:00
Kaina:
Perkeltas
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content