Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„2 Donatai”

2022 vasario 19: 20:00

Perkeltas
pavadinimas

pavadinimasPopuliarioji vaikinų grupė „2 Donatai“ atvyksta į Klaipėdą! Vasario 19 dieną atlikėjai savo gerbėjus kviečia į koncertą Žvejų rūmuose, kur skambės ne tik žinomiausios ir klausytojų pamėgtos grupės dainos, bet ir visai neseniai išleistos dainos!
Jauni, veržlūs ir ambicingi atlikėjai neliko nepastebėti ir jau kelis metus iš eilės radijo stoties „Lietus“ apdovanojimų ceremonijoje „Aukso lašas“ pretenduoja tapti „Metų grupe“, šį titulą jau laimėję 2018 metais!
Pozityvumo bei energijos nestokojantys atlikėjai žino ne tik, kaip pasiekti klausytojų širdis, bet ir kaip koncertą paversti tikru vakarėliu! Tad nieko nelaukite, susiplanuokite puikų šeštadienio vakarą ir susitinkame vasario 19 dieną Žvejų rūmuose!

Pranešame, kad dėl šiuo metu esamos epidemiologinės situacijos Klaipėdos mieste ir rekomendacijų riboti renginius, koncertas „2 Donatai | Klaipėda” yra perkeliamas į saugesnę datą.
Nauja koncerto data: 2022 m. balandžio 30 d.
Tikimės, kad tą dieną visi norintys koncerte galės dalyvauti be jokių apribojimų. Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 

 

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai iki 3 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos)

info@nuotaika.lt

Informacija tel.  +37061488814
Organizatorius – Lietuviškos šventės, VšĮ

Informacija

Data:
2022 vasario 19
Laikas:
20:00
Kaina:
Perkeltas
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content