pavadinimas

Šventinis renginys „2024 žingsniai aplink Žvejų rūmus“

Iki gražiausių metų švenčių likus kiek mažiau nei savaitei, Žvejų rūmai kviečia prasmingą laukimą praturtinti čia vyksiančiuose šventiniuose renginiuose. Gruodžio 20 d. (trečiadienis) bendrame renginyje pasirodys kolektyvai, kurie savo pasirodymais kurs šventinę nuotaiką ir ja dalysis su žiūrovais. Visiems klaipėdiečiams ir miesto svečiams skirto šventinio mini-žygio „2024 žingsniai aplink Žvejų rūmus“ pradžia 19 val. Renginys nemokamas.

Žvejų rūmų direktorė Kristina Jakštė sako, kad kolektyvų jungtinio renginio koncepciją padiktavo siekis suteikti klaipėdiečiams galimybę susiburti, pabūti bendruomenėje, pasidžiaugti šventiniu laikotarpiu. „Kursime ypatingą, jaukų ir prisiminimų pilną šventinį vakarą. Kai kurie kolektyvai savo pasirodymuose bandys ir žiūrovus įtraukti, kad jie būtų ne tik stebėtojai, bet taptų aktyviais dalyviais. Visus kviečiame į magišką 2024 žingsnių koncertinį žygį unikaliu šventišku maršrutu“, – dalijosi mintimis K. Jakštė.  Ji svajoja, kad šis projektas galėtų tapti gražia tradicija, iš kurios kasmet žiemą gimtų bent po koncertą Žvejų rūmų lauko erdvėse.

Žvejų rūmų meno kolektyvai dažnai išeina už pastato sienų ir programas rengia skirtingose miesto vietose. Bet „2024 žingsniai aplink Žvejų rūmus“ bus naujas formatas – pasirodymai įvairiose lauko erdvėse aplink pastatą.. „Esame įpratę matyti artistus ant scenos tam tikru atstumu nuo publikos. Šio renginio vienas iš netikėtumų slypi tame, kad kolektyvai bus labai arti žiūrovų – jie apsups atlikėjus ir galės atsidurti vos už kelių žingsnių vieni nuo kitų“, – pasakojo renginio režisierius Karolis Pronckus. Dalis kolektyvų pristatys šventinę programą, populiariausią bei gražiausią kalėdinę muziką, kiti – geriausius bei didžiausio lankytojų susidomėjimo šiemet sulaukusius pasirodymus.
„Šis renginys kolektyvams yra labai svarbus. Tai galimybė finalizuoti metus, pakoncertuoti, pamatyti vieniems kitus, pabūti kartu šventinėje atmosferoje. Kalėdinė nuotaika sklandys ore, kurią ne tik mes, bet ir publika neabejotinai pajaus“, – atskleidė mišraus choro „Cantare“ vadovas Ramūnas Baršauskas.
Klaipėdos pilies teatro meno vadovas Alvydas Vizgirda papildo kolegos mintį, sakydamas, kad šis renginys yra skirtas „išeiti į žmones”, pasikalbėjimams, susitikimams, pabuvimams kartu. „Mes ruošiame ištrauką iš visiems puikiai žinomo spektaklio „Versalio sodai“. Kadangi artėja religinės šventės, savo pasirodyme panaudosime savotišką gražų siurprizą, kuris, manau, visiems labai patiks. Tai bus labai gražus renginys ir tikimės, kad viskas pavyks puikiai“, – kalbėjo A. Vizgirda.

Kad renginio laukimas neprailgtų, atvykusieji anksčiau bus kviečiami užeiti įsiamžinti –  nusifotografuoti jau veikiančiame kalėdiniame namelyje. Akylesni lankytojai jame nesunkiai atras  jiems skirtus paslėptus siurprizus.
Renginiui artėjant prie atomazgos, grįžtant į maršruto pradžią, prie kalėdinio namelio sustoti vilios iš jo sklindantis gardžių karštų vaflių bei kalėdinio punšo aromatas. Vaflius keps amatininkai, atsivežę savo šimtametes krosnis.
Žvejų rūmų kiemą jau puošia Kalėdinė eglė, kuria renginių lankytojai galės grožėtis iki pat Trijų Karalių. Šiemet Žvejų rūmai įgyvendino tvarios kalėdinės eglės idėją. Kompozicija sukurta, panaudojus buvusias dekoracijas. Ji padabinta kubais su visų kolektyvų pavadinimais.
Nemokamas šventinis renginys „2024 žingsniai aplink Žvejų rūmus“ vyks gruodžio 20 dieną nuo 19 valandos. Maloniai visus kviečiame.

 

 

 

 

TOP
Skip to content