pavadinimas

Benui Šarkai – kultūros magistro žiedas

SVEIKINIMAI !!! 2022 m rrugpjūčio 1 d., švenčiant Klaipėdos 770-ąjį gimtadienį, iškilmingos ceremonijos metu kultūros magistro žiedas buvo įteiktas BENUI ŠARKAI –  gerbiamam kolegai, Žvejų rūmų Gliukų teatro vadovui. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų tarpe tai jau antrasis Klaipėdos miesto kultūros magistras.

„Atvira Klaipėda“ rašo: Benas Šarka tvirtino, kad Klaipėda yra labai jaudinantis miestas.

„Klaipėda yra orgazminis miestas. Kas Klaipėda būtų be vėjo, kuris stogus plėšia, be miglų, be smėlio akyse ir kelnaitėse ir visur kitur? Garbingai gyvenkime ir garbingai mirkime, nes be garbingos mirties nėra garbingo gyvenimo. Ir susijaudinkit! Nemokamai, lengvai, kaip miglos pasirodo šitame mieste ir kažkur dingsta“, – teigė Benas Šarka.

Metų kultūros magistro žiedai taip pat įteikti aktorei ir režisierei, kultūros ir lietuvybės puoselėtojai Virginijai Kochanskytei bei džiazo pianistui, kompozitoriui Sauliui Šiaučiuliui. Naujaisiais miesto garbės piliečiais tapo krepšininkas Modestas Paulauskas bei pranciškonas Sigitas Benediktas Jurčys.

Nuotrauka Martyno Vainoriaus.

 

Skaitykite: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/minimas-klaipedos-770-asis-jubiliejus-bus-iteikti-magistro-ziedai-skambes-oratorija-1089331

TOP
Skip to content