pavadinimas

Kvietimas į 2022 m. Vakarų Lietuvos krašto Dainų šventę

Kviečiame dalyvauti Vakarų Lietuvos krašto dainų šventėje, kuri vyks  š. m. birželio 11–12 dienomis Klaipėdoje.
Vakarų Lietuvos krašto dainų šventės tikslas – per lietuvišką dainą ugdyti jaunąją kartą gėriui ir grožiui, skiepyti meilę ir pagarbą Lietuvai, jos žmonėms, istorijai, kultūrai, puoselėti ir tęsti chorinio dainavimo bei dainų švenčių tradicijas.
2022 m. šventė bus skirta Klaipėdos miesto įkūrimo 770 metų jubiliejui ir kompozitoriaus Stasio Šimkaus 145-tosioms gimimo metinėms. Šiemet taip pat minėsime ir kitą svarbią sukaktį –Mažosios Lietuvos dainų šventės 95-metį.
Ši iniciatyva sulaukė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos bei respublikinių institucijų pritarimo. Dainų šventės organizatoriai ir rengėjai – Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“, Klaipėdos miesto savivaldybė ir kultūros centras Žvejų rūmai, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, Lietuvos chorų sąjunga.
Kviečiame Vakarų Lietuvos krašto dainų šventėje dalyvauti visus Lietuvos suaugusiųjų ir vaikų chorus, pučiamųjų instrumentų orkestrus, tautinių šokių bei etnografinius suaugusiųjų ir vaikų kolektyvus, liaudiškos muzikos orkestrus, ansamblius ir kt.
REGISTRACIJA VYKSTA  IKI 2022 M. KOVO 29 D. (IMTINAI)
Visa informacija apie šventę (dalyvių anketos, repertuaras, natos bei kitos pasirengimo detalės) – Klaipėdos miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ tinklalapyje www.aukuras.org. ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro tinklapyje www.lnkc.lt .

 

 

 

TOP
Skip to content