Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

„Violončelių magija“

rugsėjo 28: 19:00 - 20:30

€27.20 – €37.20
pavadinimas

VOICELESSGrupė VOICELESS
„Violončelių magija“

Grupės nariai: Tomas Mikalauskas – violončelė, Karolis Vaičiulis – violončelė, Konradas Daukšas – būgnai.

Grupės VOICELESS sudėtyje esančios violončelės pakeitė roko grupėse nejudinamas gitaras, vokalą ir klavišus. Tai tikras charizmos ugnikalnis!

Pagaliau, išgirdę savo fanų kvietimus, grupė VOICELESS surengs koncertą gimtojoje Klaipėdoje, Žvejų rūmuose. VOICELESS (iš anglų kalbos – be balso), pradėjusi rengti koncertus, dalyvauti televizijų projektuose, tarsi koks Baltijos jūros uraganas užgrobdavo sceną ir salės klausytojų širdis. Po kurių jie likdavo truputį apšalę, kiti – labai energingi, tuojau keldavo koncertų video su pagyromis ir susižavėjimo šūksniais, tarsi būtų atradę aukso lobį ar laimėję loterijoje. Treti plėšdavo grupės plakatus nuo sienų, kad gautų parašus tarsi pasaulinių roko ir violončelių virtuozų žvaigždžių. Ansamblis, kurį sudaro dvi violončelės ir būgnai, išpopuliarėjo, kurdamas savo aranžuotes bei savo muziką ir ją pristatydamas youtube kanale intriguojančiuose vaizdo klipuose.

Publikai patinka violončelių muzika, ji – paslaptinga, viliojanti ir magiškai prikausto širdis. Šios tarsi pradeda geriau plakti, stipriau gyventi, džiaugtis. Poros, atėję į VOICELESS koncertus stipriau apsikabina, aistringiau bučiuojasi, išlaisvina savo balsu. Kai grupė pradeda groti, atrodo, tarsi jie kastų griovį ar vairuotų džipą, trauktų tinklus, pilnus žuvų – jie atrodo stiprūs, jie stipriai perteikia muzikos melodiją. Jų repertuare yra roko klasikos žinomiausi kūriniai, kuriuos publika bemat atpažįsta bei grupės sukurtos originalios kompozicijos. Žinomų kūrinių aranžuotės labai žavi, stebiesi, kaip galima atkurti populiarią melodiją dvejomis violončelėmis ir būgnais.

Trio nariai – Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis ir Konradas Daukšas yra kūrybingi, talentingi muzikantai, žavingi vyrukai, svarbiausia jiems – groti publikai. Todėl juos išgirsta. Tarkim, populiarusis Vaidas Baumila išgirdo juos per „Lietuvos balso“ laidas ir pakvietė abu violončelininkus groti savo koncerte Žalgirio arenoje.  Atrodo, kad tai sėkmė, bet tai kruopštus darbas, ilgos repeticijos, aranžuočių rašymas ir tik tada – uraganas scenoje.

Programoje – žinomiausi pasaulio roko ir pop kūriniai pagal originalias grupės aranžuotes bei savo kūrybos melodijos. Girdėsime Scorpions, Timeless, U2, Book of Love, Scientists, Halo, Nirvana, Adamso ir kitus kūrinius. VOICELESS pasirodymo garsas ir šviesos, kurie sukurs gražų banguojantį gyvą muzikos spektaklį, yra profesionalų kompanijos „SLP projektai“ kūrybinis sprendimas.

Sekite grupę VOICELESS: https://linktr.ee/voiceless_ban

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas N-8
Nuolaidos netaikomos

Informacija tel. +370 659 24000

Organizatorius – Klasikos degustacija, UAB

Informacija

Data:
rugsėjo 28
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
€27.20 – €37.20
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content