Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„VIENAS KIEMAS“

2022 rugsėjo 02: 15:00 - 17:00

Nemokamai
pavadinimas

pavadinimasBendruomenės šventė „VIENAS KIEMAS“
Parke ir kieme prie  Bendruomenės namų (Debreceno g. 48)

Bendruomenės namų kiemas yra tarsi kryžkelė. Pro jį praeina daug žmonių, o šalia esantis parkas – tai didelė žalia erdvė. Aplinkui gyvena labai įvairūs žmonės – vaikai, paaugliai, vidutinio ir brandaus amžiaus žmonės. Dažnai mes praeiname takeliais nematydami gamtos, vienas kito….
Penktadienio (rugsėjo 2 d.) popietę sustokime, pamatykime kas vyksta šalia mūsų. Pabūkime kartu! Buvimas kartu – didžiausia vertybė. Bendraukime ir švęskime. Šventės „Vienas kiemas“ metu Bendruomenės namų kiemas bei šalia esantis parkas atgis ir taps vieta, kuri išjudins iš kasdienybės. Bus įdomu ir smagu!

Bendruomenės šventės „Vienas kiemas“ programoje:

  • Vasaros derliaus paroda (ruošia bendrija „Raudonas šermukšnis“ ir choras „Sidabro gija“).
  • Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos veiklos pristatymas „Žinojimas saugo“.
    Pareigūnai pristatys tarnybos veiklą, pademonstruos gaisrų ir gelbėjimo techniką, įrangą bei jos galimybes, šventės dalyviai ir lankytojai galės „pasimatuoti” ugniagesio gelbėtojo profesiją. Patars ir papasakos, kaip išvengti nelaimių, apsaugoti namus nuo gaisro, atsakys į rūpimus klausimus.
  • Dailės klubo „Guboja“ edukaciniai užsiėmimai.
  • Pagyvenusių žmonių asociacijos ir Bendruomenės namų meno kolektyvų pasirodymai. Dalyvaus  Europos šokių kolektyvas „Klaipėdos zunda“, klubai „Rūta“ ir „Klaipėda“, ansambliai „JūrAinė“, „Laiko spalvos“, „Pajūrio krantai“, „Vakaro žaros“, „Albatrosas“, „Burės“ ir „Savi“, choras „Bočiai“, kapela „Ryto pašvaistė“.
  • Grupės „Patruliai“ koncertas.
    Tai viena linksmiausių grupių šalyje. 2005 metais susikūrę „Patruliai“ iškart savo charizma pakerėjo publiką, o jų šėliojimai ant scenos sulaukė didelio susidomėjimo. Grupė išleido du albumus: platininiu tapusį „Ech, merginos” ir „Va Bank”. Dabar joje dainuoja  Algirdas Radzevičius ir Juozas Butnorius. Šventiniame koncerte „Patruliai“ atliks populiariausius grupės repertuaro kūrinius.

RENGINYS NEMOKAMAS
Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginių nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose komunikacijos priemonėse. Savo dalyvavimu Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.

 

Organizatoriai: Klaipėdos Žvejų rūmai, Pagyvenusių žmonių asociacija

 

Informacija

Data:
2022 rugsėjo 02
Laikas:
15:00 - 17:00
Kaina:
Nemokamai

Vieta

Bendruomenės namai

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content