Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

„VĖL KARTU“

lapkričio 17: 19:00 - 21:30

€26.00 – €44.00
AKTORIŲ TRIO

AKTORIŲ TRIOAKTORIŲ TRIO
KOSTAS SMORIGINAS ● OLEGAS DITKOVSKIS ● SAULIUS BAREIKIS
„VĖL KARTU“

Neįtikėtina, tačiau jie ir vėl kartu. Gal kiek pasikeitę, šiek tiek metais apėję, tačiau išsaugoję sielų giminystę ir pagarbą bendroms visų trijų vertybėms – muzikai ir poezijai. Legendiniam „Aktorių trio” – Kostui Smoriginui, Olegui Ditkovskiui ir Sauliui Bareikiui – lygių iki šiol nėra.
Surengę itin sėkmingus koncertus Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Šiauliuose, „Aktorių trio“ atvyksta prie jūros – į Klaipėdą.
Nostalgijos kupiname, laiko patikrintų autorinių dainų koncerte aktoriams akomponuos kompozitorius, pianistas, dainų aranžuotojas Audrius Balsys.
„Kai pradėjome dainuoti, negalvojome, kad mūsų dainos taps tokios populiarios. Tai, ką darėme, buvo subjektyvu, asmeniška, labai artima kasdienybei“, – taip „Aktorių trio“ apibūdina O. Ditkovskis.
„Muzika yra dvasinės savijautos dienoraštis. Kūryba kyla ne tik iš individualių patirčių ar atspindi žmogaus vidų, bet ir siunčia asmeninę žinutę klausytojams“, – sako S. Bareikis.
O K. Smoriginas neabejoja, kad net ir senas, klausytojų pamėgtas dainas galima sudainuoti naujai – kaskart ant scenos skiriasi jų interpretacijos, akcentai.
„Aktorių trio“ susibūrė dar 1995 metais. Žinomi aktoriai, scenoje atliekantys širdį virpinančias autorines dainas, žaibiškai tapo populiarūs. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, gastrolės užsienyje, skambesio ir grojimo manieros savitumas – visa tai paskatino dar didesnį susidomėjimą aktorių atliekama muzika.
Žinomiausios kolektyvo dainos užaugino ištisas kartas. Išgirdę „Aktorių trio“ melodijų fragmentus, žmonės nejučia ima niūniuoti ar net dainuoti tokius kūrinius kaip „Paukščiai“, „Užtrauktukas“, „Draugams“ ar „Aš mylėjau tave tau nežinant“.
Nors būta ilgesnių ir trumpesnių kūrybinių pertraukų, kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas visada buvo geras tekstas ir gera muzika, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys.

Pirkdami bilietus į VšĮ „Creators 76“ organizuojamą renginį sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti, o renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį
Informacija tel. +370 645 86866 (09:00 – 17:00)

Organizatorius – VšĮ „Creators 76“

Informacija

Data:
lapkričio 17
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
€26.00 – €44.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content