Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Tilidūda“

2022 gruodžio 25: 12:00

€16.20 – €22.20
pavadinimas

pavadinimas„Tilidūda“
Aistė Smilgevičiūtė, Rokas Radzevičius ir trys jų sūnūs kviečia pasilinksminti teatralizuotame koncerte „Tilidūda“.
Žinomas ir vaikų itin mėgiamas daineles koncertuose atlieka ir vaidina patys „Tilidūda“ kūrėjai: dainuoja Aistė Smilgevičiūtė (mama), dainuoja ir gitara groja Rokas Radzevičius (tėtis), dainuoja ir kazoo instrumentu groja jų jauniausias sūnus Eivydas (Jonas). Koncerte groja ir šoka kiškiai Ignotas ir Baltrus. Jie irgi dainingos Radzevičių šeimos atžalos: Ugnius (būgnai) ir Rapolas (klavišiniai, šokis).
„Tilidūda“ – teatralizuotas koncertas pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“, ir kt.). „Tilidūdos“ dainelės tokios populiarios, kad renka milijonines peržiūras internete. Dauguma vaikų žino jas mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Su „Tilidūda“ jau ne viena karta užaugo ir vyresnieji broliai bei seserys dabar į koncertus atveda mažuosius.
„Tilidūda“ dainelės didžiulio populiarumo sulaukė, nes jos ne tik linksmos ir smagiai aranžuotos, bet ir lavina mažųjų kalbą bei vaizduotę, padeda formuoti jų tautinį identitetą, puoselėti lietuvybę. „Tilidūda“ – moko visus, didelius ir mažus, išminties, gėrio, grožio. Be to, vaikai gali jas nesunkiai dainuoti ir koncerto metu mielai traukia iš visos širdies.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1 val. be pertraukos
Vaikai  iki 1 metų įleidžiami nemokamai (jei vaikas vyresnis nei vieneri metai, bilieto reikia ir vaikui, ir suaugusiam).
Daugiau informacijos tel. +370 655 64216 (d .d. 9:00 – 17:00), info@promostar.lt

Organizatorius – Teatro dienos, VšĮ

Informacija

Data:
2022 gruodžio 25
Laikas:
12:00
Kaina:
€16.20 – €22.20
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content