Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Tango – Kur prasideda istorija“

2023 balandžio 30: 18:00 - 20:00

Išparduota
pavadinimas

pavadinimasMARCOS AYALA TANGO COMPANY (Argentina)
„Tango – Where the Story Begins / Kur prasideda istorija“

„Marcos Ayala – ryškiausias šių dienų švyturys šokio pasaulyje“  („The Washington Post“).
„Aukštas ir elegantiškas. Puiki artisto šokio technika ir charizma. Jis – scenos karalius“  („Boston Globe“  E.E.U.U.).

Turą Baltijos šalyse surengsianti „Marcos Ayala Tango Company“ šiandien laikoma viena geriausių trupių Argentinoje ir pasaulyje. Jos pasirodymais žavėjosi JAV, Izraelio, Suomijos, Švedijos, Čilės, Prancūzijos ir kitų šalių žiūrovai. Garsiausi trupės spektakliai „Tango Buenos Aires”, „Astor Tango”, „Tango in the Shadows” pagrįstai užkariavo žiūrovų simpatijas ir širdis.
Marcos Ayala – vienas garsiausių šiandienos Argentinos tango šokėjų ir šio šokio ambasadorių pasaulyje.  Būdamas 19-os Marcos Ayala pelnė savo pirmąjį apdovanojimą – „Pirmąjį prizą“ Pasaulio Tango čempionate Tokijuje (Japonija).
2010 m. Marcos Ayala  įkurta trupė „Marcos Ayala Tango Company“ tapo populiariausia ir lyderiaujančia Argentinoje ir pasaulyje. 2015 m., surengus grandiozinį turą po JAV, Niujorko kritikų asociacija jam įteikė net du „Lotynų ACE apdovanojimus“. Pirmąjį – už šokėjo profesionalumą, o kitą – už spektaklį  „Tango Lovers“, kuris buvo įvardintas „Geriausiu metų miuziklu“. 2016 m. Marcos Ayala spektaklis „Tango Buenos Aires”  vėl buvo pripažintas geriausiu!
Mūsų publikai bus pristatytas naujasis Marcos Ayala šou – „Tango – Where the story begins”.  Tai aistringas,  Argentinos kompozitoriaus Astor Piazzolla muzika nuspalvintas spektaklis, nukeliantis mus prie tango šokio šaknų ir ištakų. Tai laikas, kuriame klestėjo aistra, jausmai ir troškimai. Jausmai, virtę šokiu, šiandien yra ryškesni ir aistringesni nei bet kada. Pajuskite tai patys, apsilankydami šiame nepakartojamame šou.

https://marcosayalatango.com/estudioeng.html

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=iomANkJF9v8

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:00 (be pertraukos)
Organizatorius – Renginių era, VšĮ

Informacija

Data:
2023 balandžio 30
Laikas:
18:00 - 20:00
Kaina:
Išparduota
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content