Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Socialinis projektas – spektaklis „Dantenija”

2022 kovo 18: 11:00

€5.00
pavadinimas

pavadinimasUnikalus ir didelio susidomėjimo sulaukęs socialinis projektas pradeda savo kelionę teatro scenoje

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos Viltis“ teatro „Drugelis“ ir „Taško teatro“ aktoriai suvienija savo jėgas ir pristato jums, mažieji žiūrovai, naują spektaklį – „DANTENIJA“

Spektaklio kūrybos procese yra nesvarbu kokios yra kiekvieno galimybės ir kokie visi yra skirtingi, svarbiausia yra atskleisti, kad visi esame lygūs ir kiekvienas turime teisę svajoti, fantazuoti ir kurti. Socialiniu projektu „Dantenija“ siekiame parodyti, jog kūryba nėra vien tik sveikų žmonių privilegija, kiekvienas žmogus yra unikalus ir įdomus kūrėjas. Laužome stereotipus, kad „neįgalus žmogus daug ko negali”, motyvuojame kiekvieną žmogų išsivalyti savo mintis, kad: nesugebėsiu, nepavyks…Kliūtis pirmiausia įveikime savo mintyse!

SALDUMYNAI!!

Vaikai labai juos mėgsta, bet… labai nenoriai valosi dantis! Mažieji bijo dantų gydytojų, o pats didžiausias jų košmaras – gydytojo įrankiai, kurie skleidžia keistus garsus, yra metaliniai, šalti ir baisūs. Tačiau niekas nežino, jog šie instrumentai iš tikrųjų yra nepakartojama „Oral team“ superherojų komanda. Vaikų didžiausias siaubas grąžtas spektaklyje taps stipriausiu ir drąsiausiu Gręžiumi. Pūsteris taps Siurblium – slaptuoju ginklu, kuris nuolat kažką siurbia ir yra pamišęs dėl tvarkos. Plomba taps dailiąja Klampe, kuri visada su savimi turi klampios masės. Lempa taps ORAL TEAM kelrode Šviesule, kuri nušviečia herojams kelią ir komandos lyderis Dàntis – dantukų specialistas, kuris žino kiekvieną dantį ir puikiai orientuojasi burnoje. Visa komanda labai myli vaikus, kovoja su juos ištikusiu dantų skausmeliu, o dirbdami yra itin atsargūs ir rūpestingi. Jiems didžiausia dovana – sveika vaiko šypsena. Kasdieną jie įveikia naujas misijas ir iššūkius, kuriose yra nenugalimi. Tačiau ne visos misijos būna sėkmingos, jie dažnai susiduria su didžiausiu savo priešu – Lordu Bakteronu ir jo bakterijų armija „Streptokokus Mokus“, kuri energingai kaupia cukrų burnoje, plečia skylutes, sukelia skausmą ir bando užkariaut vaiko burną.

Spektaklyje stebėsime, kuo baigsis „Oral team“ ir „Streptokokus Mokus“ kova, pažiūrėsime, ar vaikai atsispirs Lordo Bakterono pagundoms, sužinosime kas gręsia, jei nesivalai dantų ir ką daryti, kad dantys visuomet išliktų sveiki ir gražūs. Dantenija – tai misija, kurios metu kiekvieno vaiko šypsena – didžiausia dovana.

Spektaklyje vaidina „Taško teatro“ ir teatro „Drugelis“ aktoriai

Spektaklio režisierė: Laura Šakurskytė- Žilinskienė

Kompozitorius: Kristupas Biržietis

Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė

Dramaturgas: Karolis Maiskis

Šviesų dailininkas: Donatas Šimonis

Spektaklis skirtas visai šeimai, vaikams nuo 3 metų.

BILIETŲ REZERVACIJA TELEFONU: LAURA +37065220945

DĖMESIO! Spektaklio metu prašome dėvėti medicinines kaukes, arba respiratorius.

Informacija

Data:
2022 kovo 18
Laikas:
11:00
Kaina:
€5.00

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Klaipėdos Viltis
TOP
Skip to content