Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Snieguolė ir septyni nykštukai“

2023 vasario 01: 18:30 - 20:00

€10.00 – €12.00
pavadinimas

pavadinimasCHARKIVO NACIONALINIS AKADEMINIS OPEROS IR BALETO TEATRAS
„Snieguolė ir septyni nykštukai“
2-jų veiksmų baletas

Pasiilgote baleto?  Žvejų rūmuose Charkivo (Ukraina) nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro šokėjai parodys spektaklį visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Geraširdė Snieguolė, piktoji vien savimi besigrožinti pamotė ir miško tankmėje įsikūrę septyni maži keistuoliai – darbštūs ir draugiški, bet kiekvienas skirtingo būdo. Kaip su jais seksis sugyventi pamotės iš namų išvarytai ir nykštukų priglaustai Snieguolei? Ir kaip ją tokioje atokioje trobelėje sugebės atrasti ir nusižiūrėti gražuolis Princas?…
Puikiai brolių Grimų pasakos siužetą perteikiančiai lenkų kompozitoriaus Bogdano Pawlowskio muzikai (spektaklyje skambės fonograma), spalvingiems kostiumams ir išraiškingai Ukrainos artistų vaidybai neliks abejingi net patys mažiausi žiūrovai. Juk baletas – tai širdimi suvokiama šokio kalba, kuriai visame pasaulyje nereikia nei žodžių, nei vertimo!

Šios Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro artistų gastrolės Lietuvoje – jau antrosios po jų miesto išgyvento karinio antpuolio pradžios. Pernai pavasarį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro suorganizuotos pirmosios gastrolės padėjo profesionaliems ukrainiečių atlikėjams ir jų šeimoms ištrūkti iš smarkiai apšaudomo Charkivo, suteikė galimybę jiems saugiai repetuoti ir čia rengti savo pasirodymus, kuriuos iškart įvertino ir pamilo lietuvių publika.

Pagrindinis Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro gastrolių Lietuvoje rėmėjas – prekybos tinklas NORFA.
Pagrindinis informacinis gastrolių rėmėjas – LRT.

Durys atidaromos: 17:45
Renginio trukmė: 1 val. 35 min.  (viena pertrauka)
Vaikai iki 4 metų įleidžiami nemokamai (neužimant sėdimos vietos)
Informacija tel. + 370 605 73396

Organizatorius – Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Informacija

Data:
2023 vasario 01
Laikas:
18:30 - 20:00
Kaina:
€10.00 – €12.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content