Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„SAKMĖ APIE DOVANOTĄ ŠIRDĮ“

2022 rugsėjo 23: 19:00

ATŠAUKTAS
pavadinimas

pavadinimasVALSTYBINIO ANSAMBLIO “LIETUVA” PRANEŠIMAS

Gerbiami žiūrovai,

Muzikinės dramos „Sakmė apie dovanotą širdį“ organizatoriai ir kūrėjai, įvertinę įvykusią premjerą  Trakų pilies kieme, nusprendė šį rudenį planuotą turą po Lietuvą perkelti į tą pačią Trakų pilį kitų metų vasarą. Komanda įsitikino, kad monumentalaus vaizdinio perkelti į uždaras erdves kituose miestuose neįmanoma, todėl kviečia žiūrovus kitąmet į buvusią istorinę Lietuvos sostinę pajusti autentišką atmosferą, susidaryti pilnavertį įspūdį ir pamatyti dar labiau išgrynintą ir patobulintą muzikinės dramos versiją.
Valstybinis ansamblis „Lietuva“, kaip organizatorius, prisiima didžiulę atsakomybę iki kitų metų sustyguoti šio visomis prasmėmis brangaus kūrinio pakartotinius parodymus Trakuose  ir atsiprašo žiūrovų už iškilusius nepatogumus. Taip siekiama maksimaliai išsaugoti spektaklio kokybę ir nenuvilti po premjeros sukeltų auditorijos lūkesčių, apie ką byloja viešoje erdvėje pasidalinti įspūdžiai ir straipsniai.

Visiems, kurie įsigijo bilietus savo miestuose, siūlome

  • perkelti turimus bilietus į tą patį renginį kitais metais – už tą pačią kainą pasiūlysime geras vietas Trakų pilies kiemo parteryje;
  • arba perkelti turimus bilietus į kitą ansamblio „Lietuva“ spektaklį – misteriją „Dievai ir žmonės“, kuri įvyks Jūsų mieste šį rudenį gruodžio 2 d.

Pasirinkus vieną iš įvardintų pasiūlymų, prašome kreiptis elektroniniu paštu:  m.tarasova@ansamblis-lietuva.lt.

 Muzikinės dramos „Sakmė apie dovanotą širdį“  parodymai Trakų pilyje numatomi kitų metų liepą. Apie tikslias spektaklio datas  informuosime per artmiausią savaitę.

 Jei šios alternatyvos Jūsų netenkina, prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Prašymai priimami iki šių metų lapkričio 1 dienos.

Organizatoriai nuoširdžiai atsiprašo už sukeltus nepatogumus.

Organizatorius: Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“
+370 69989895/ info@ansamblis-lietuva.lt

www.ansamblis-lietuva.lt

 

Informacija

Data:
2022 rugsėjo 23
Laikas:
19:00
Kaina:
ATŠAUKTAS
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content