Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

„Romeo ir Džiuljeta“

spalio 15: 19:00

€27.00 – €45.00

KYIV GRAND BALLET (Ukraina)
„Romeo ir Džiuljeta“
Sergejaus Prokofjevo 2-jų veiksmų baletas

Pagrindiniuose vaidmenyse – Ukrainos liaudies artistas Aleksandr Stojanov ir Ukrainos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Kateryna Kukhar.
„Romeo ir Džiuljeta“ – viena iš tų Šekspyro pjesių, kuriose gausu įvairių spalvų ir tonų – nuo linksmos šypsenos iki visiškos nevilties, nuo švelnios meilės iki nuožmaus pykčio. Tačiau meilė gyvenimui ir tikėjimas tiesos bei gėrio pergale nugali viską. Ši tragedija – vienas iš tų didingų Šekspyro kūrinių, kuris įgijo ilgą gyvenimą mene.
Šekspyras siekė priversti žiūrovą mąstyti ne tiek apie personažų moralę, kiek apie priartinti prie žmogaus prigimties suvokimo. Kai rašytojo tikslas pasiektas, kūrinyje atsiskleidžia pamatinis tikėjimas žmogumi, kuris sudaro pagrindą net tuose Šekspyro kūriniuose, kuriuose žmonės save parodo ne iš geriausios pusės.
Trupės „Kyiv Grand Ballet“  gastrolės prasidėjo 2014 m. turu po Prancūziją – daugiau nei 35  koncertai per pusantro mėnesio. Turas vadinosi „Pasaulio baleto žvaigždės“. Po sėkmingos pradžios Prancūzijoje trupės gastrolės tęsiasi visame pasaulyje.
Dekoracijas ir kostiumus spektakliui „Romeo ir Džiuljeta“ kūrė geriausi Ukrainos Nacionalinės operos meistrai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.  (viena pertrauka)
Vaikai nemokamai neįleidžiami

Organizatorius – ART Partner
Ocelářská 2457/7, 190 00 Praha
Tel. +420603903842
gastroli@epastas.lt

 

Informacija

Data:
spalio 15
Laikas:
19:00
Kaina:
€27.00 – €45.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content