Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Pož(i)eminiai skaitymai XI: rašytojai po scena

2023 gegužės 05: 17:00 - 19:00

Nemokamai
pavadinimas

pavadinimasPož(i)eminiai skaitymai XI: rašytojai po scena

Pož(i)eminiai skaitymai – tradicinis, nuo 2010 m. organizuojamas literatūrinis renginys, kasmet nukeliantis į kitą požemių erdvę (bažnyčios kriptą, rūmų, dvaro, forto ar kito statinio rūsius) ir sutraukiantis talentingus skirtingų kartų poetus bei prozininkus. Šįmet pirmąkart renginys vyks Klaipėdoje, po kultūros centro Žvejų rūmų scena, scenos sukimo mechanizmo rate.

1982 m. statytas, anuomet vienas moderniausių Baltijos šalyse kultūros centras Žvejų rūmai netolimoje ateityje laukia rekonstrukcijos, tad skaitymai ne tik pakvies susipažinti su šio pastato permaininga istorija, bet ir prieš renginį planuojamoje ekskursijoje pasižvalgyti po mažiau viešas jo vietas, pavaikščioti užkulisiais ir rūsiais. Scenai sukti skirto rato, kuris dabar dėl nusidėvėjimo ir saugumo atjungtas, viduryje skirtingų kartų rašytojai dalinsis naujausiais eilėraščiais ir prozos kūrinių ištraukomis.

Renginyje dalyvaus rašytojai Gintaras Grajauskas, Dainius Gintalas, Eglė Frank, Linas Daugėla, Austėja Jakas, Dominykas Matulionis, Elena Karnauskaitė, Kristina Tamulevičiūtė, Rolandas Rastauskas ir iš Prancūzijos specialiai į skaitymus atvyksianti poetė Anabelle Verhaeghe. Muzikinę atmosferą kurs kompozitorius Andrius Šiurys (elektronika) ir Gregory Horoneko (saksofonas). Erdvę paruošti padės režisierius Donatas Savickis, o renginio eiga rūpinsis skaitymų organizatorius Saulius Vasiliauskas.

Į skaitymus kviečia asociacija „Slinktys“, skaitymų įgyvendinimą remia Klaipėdos miesto savivaldybė, renginį skleisti padeda Klaipėdos Imanuelio Kanto viešoji biblioteka. Dalyvavimas renginyje nemokamas. Daugiau informacijos ieškokite www.facebook.com/poskaitymai arba el. paštu poskaitymai@gmail.com

Renginys vyks po Žvejų rūmų scena

Įėjimas laisvas

Organizatorius – asociacija „Slinktys“

Informacija

Data:
2023 gegužės 05
Laikas:
17:00 - 19:00
Kaina:
Nemokamai
TOP
Skip to content