Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„OPEROS FANTOMAS“

balandžio 11: 19:00 - 21:00

€29.00 – €48.00
OPEROS FANTOMAS

OPEROS FANTOMASDNIEPRO AKADEMINIS OPEROS IR BALETO TEATRAS
„OPEROS FANTOMAS“
2-jų dalių muzikinis šou

Dirigentas Sergii Gorkusha
Režisierė Karyna Klymentovska
Baletmeisteris Serhii Kon
Meno vadovas  Konstantyn Pinchuk

Pirmą kartą Klaipėdoje – Dniepro (Ukraina) akademinio operos ir baleto teatro gastrolės su grandioziniu muzikiniu šou „Operos fantomas“, kuriame dalyvauja operos solistai, baleto šokėjai, choras ir simfoninis orkestras. Tik balandžio 11 d. Žvejų rūmuose!
„Operos fantomas“ – modernus muzikinis šou, kuriame teatro solistai atliks hitus iš pasaulinio garso miuziklų „Operos fantomas“, „Paryžiaus katedra“, „Romeo ir Džuljeta“, „Mocartas. Roko opera“, „Čikaga“ ir kt. Tai daugybę metų populiarumo nepraradę spektakliai, kurių muziką ir arijas šiandien atpažįsta visi iš pirmos natos.
Vakaras bus kupinas nuostabių atradimų, fantastinių virsmų, netikėtų vaizdų, o kartu nukels į amžinų teatrinių istorijų pasaulį.
Muzikiniame spektaklyje dalyvauja daugiau nei 60 menininkų – visos geriausios teatro kūrybinės pajėgos: operos solistai, baletas, choras, mimanso artistai. Garsūs hitai skambės akomponuojant simfoniniam orkestrui! Teatro techninės galimybės žada kerintį scenos, šviesos ir garso dizainą. Spektaklio autoriai sukūrė nepamirštamus vaizdus, ​​ryškius kostiumus ir dekoracijas, kurios taps unikaliu pasaulinio garso miuziklų atspindžiu.
Patirkite netikėtų atradimų kupiną vakarą, kuris nukels kiekvieną į gražaus muzikinio horizonto ir estetinio malonumo pasaulį.
Operos fantomas kviečia į savo fantastišką balių!

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį
Renginio trukmė: ~1 val. 30 min. (viena pertrauka)
Renginio kalba: anglų
Vaikai iki 5 metų amžiaus įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos netaikomos
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Informacija tel. +370 619 13997 / bigshow.europe@gmail.com

Organizatorius – Big Show Europe

Informacija

Data:
balandžio 11
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
€29.00 – €48.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content