Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

MERŪNAS – ATVIRA ŠIRDIM

2022 gruodžio 16: 18:00 - 19:30

€24.20 – €28.20
pavadinimas

pavadinimasMERŪNAS – ATVIRA ŠIRDIM
Po ketverių metų pertraukos vienas geriausių Lietuvos tenorų Merūnas Vitulskis drauge su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą. „Tikiuosi.  žiemos šventes šventiškumu papildysiu”, – sako jis.
Ilgai lauktus pasirodymus jis pavadino „Atvira širdim”. Būtent šie žodžiai geriausiai apibūdina dabartinę dainininko būseną.
„Pastaraisiais metais išgyvenau nemenką vidinę kultūrinę krizę. Turėjau daug laiko apmąstymams. Buvo momentų, kai apnikdavo abejonės: ar dar turiu ką pasakyti klausytojams?” – prisipažino Merūnas.
Jis neslepia, kad išgyveno gana ryškius vidinius pokyčius. Suprato, kad nebenori blaškytis, mėtyti savęs į skirtingas sritis.
„Noriu koncentruotis į muziką. Noriu būti savo dainų autoriumi”, – ryžtingai sako.
Pabudęs kūrybinis polėkis nepraėjo be rezultato – pirmą kartą per visą savo karjerą Merūnas koncertuose „Atvira širdim” pristatys ir savo kūrybos dainas.
Dainininkas su jauduliu laukia, kaip jo naujus autorinius kūrinius įvertins klausytojai. Be jo paties dainų premjeros, koncertuose skambės gražiausi ir populiariausi kūriniai iš itin sėkmingo albumo „Muzika Lietuvai” ir iš kitų jo karjeros periodų bei išleistų albumų.
„Šiais nelengvais laikais žmonėms nuo scenos reikia perduoti džiaugsmą ir viltį. Noriu, kad visi praleistume puikų laiką, atsipalaiduotume”, – optimistinę programą žada jis.
„Atvira širdim” neapseis ir be šiltų pokalbių. Merūnas jau seniai suprato, kad soliniuose koncertuose joks klasikinis žanras jo neriboja. Todėl gerbėjai jau žino – laukia puikus vakaras su daug jaukių spontaniškų akimirkų, merūniškų pokštų, atvirų prisipažinimų ir be galo gražių dainų, kurias tarsi paveikslus tapo Merūno galingas, unikalaus tembro balsas.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Trukmė: 1 val. 30 min. be pertraukos
Vaikai iki 6 metų amžiaus imtinai įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).
Daugiau informacijos tel. +370 655 64216 (d. d. 9:00 – 17:00), info@promostar.lt

Organizatorius – Muzikos dienos, VšĮ

Informacija

Data:
2022 gruodžio 16
Laikas:
18:00 - 19:30
Kaina:
€24.20 – €28.20
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content