Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Meilės sublimacija“ (N 18)

2022 sausio 25: 13:13

€27.00 – €45.00
pavadinimas

pavadinimas„Meilės sublimacija“ (N 18)
Teatro komedija (rusų kalba) pagal Aldo de Benedetti pjesę
Režisierius – Aleksej Kiriuščenko
Vaidina – Marat Bašarov, Julija Galkina, Vladimir Steržakov

Meilė yra gražiausia, kas gali aplankyti bet kokio amžiaus žmogų. Tačiau būtent amžius gali tapti kliūtimi plėtojant moters ir vyro santykius. Taip nutiko vienam iš spektaklio „Meilės sublimacija“ herojų. Senjoras Leonė, garbingas Italijos parlamento narys, būdamas labai garbaus amžiaus, netikėtai įsimyli jauną intelektualę. Žavioji žurnalistė senjorina Paola iš pirmo žvilgsnio užkariauja patyrusio politiko širdį. Bet, deja, senyvas amžius, visiškas romantizmo ir vyriško žavesio nebuvimas neleidžia parlamentarui pasiekti norimo tikslo.
Tačiau senjoras Leonė net nesvarsto galimybės atsisakyti savo sumanymo. Talentas yra vienintelis dalykas, galintis patraukti tokios žavingos būtybės dėmesį. Taip nusprendžia Leonė. Susiklosčiusioje situacijoje, norėdamas Paolos širdyje sužadinti atsakomąjį jausmą, parlamentaras nusprendžia griebtis apgaulės. Leonė susitaria su jaunu, niekam nežinomu dramaturgu Pjetro ir viešai paskelia jo literatūrinius kūrinius kaip savo. Šlovė, populiarumas, sėkmė – visa tai užgula gudraus ir apsukraus parlamentaro pečius. Rodos, tikslas pasiektas – vieša sėkmė priverčia žurnalistę pažvelgti į Leonę kitomis akimis.
Meilės trikampis užsidaro. Paaiškėja, kad klastingoji bestija už apkvailinto parlamentaro nugaros žaidžia dvigubą žaidimą. Kol Leonė maudosi šlovės spinduliuose, jaunoji liūtė Paola ir dramaturgas Pjetro mėgaujasi meilės palaima saldžiame vienas kito glėbyje… Įmantraus siužeto pjesė, sukurta pagal garsaus autoriaus – Aldo de Benedetti kūrinį, žiūrisi vienu įkvėpimu. Talentingiausia aktorių vaidyba nukelia žiūrovą į dinamiškų Italijos gyvenimo įvykių atmosferą.

Trukmė: 2 valandos 20 minučių (viena pertrauka)
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos 30 min. iki renginio
Amžiaus cenzas: N-18

Organizatorius – ART Partner, Ocelářská 2457/7 190 00 Praha
Tel. +420603903842; gastroli@epastas.lt

www.artpartner.lt

 

Informacija

Data:
2022 sausio 25
Laikas:
13:13
Kaina:
€27.00 – €45.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content