Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Mano lėlytės paruoštos!“

2021 spalio 02: 19:00

33.00 Eur – 69.00 Eur
pavadinimas

pavadinimasComedy Club Production pristato:

Spalio 2 dieną Žvejų rūmuose – pačios juokingiausios ir žavingiausios Rusijos televizijos merginos – „Comedy Woman“.

Aštriausiai kalbantys Rusijos šou verslo atstovai lankysis Klaipėdoje, pristatydami dar daugiau kibirkščiuojančio juoko ir ryškių numerių.

Jau 12 metų „Comedy Woman” šou laikomas moteriško proto įsikūnijimu: tūkstančiai kibirkščiuojančių juokų, šimtai suvaidintų personažų ir tiek pat sužaistų vaidinimų, taip pat begalė žiūrovų šypsenų ir geros nuotaikos, kurios neįmanoma išmatuoti.

„Comedy Woman” pagrindinė juokų tema tampa gyvenimas su visomis jo apraiškomis: teigiamas, o kartais ir juokingas iki absurdo. Šou dalyvės juokauja apie save ir kitas moteris: gražias ir nelabai, „mėgėjui“ ir kitas. Juokiasi iš madingų naujovių, krūtinės dydžio, vidinio pasaulio turtų ar jų nebuvimo.

 

Žvejų rūmuose pasirodys auksinis „Comedy Woman” sąstatas: ekscentriškoji Jekaterina Varnava,  mergina iš rajono Marija Kravčenko, paprastos sielos Nadia Sisojeva, gyvybingoji Jekaterina Skulkina, kategoriškoji Natalija Gudkov, vedėjas Olegas Vereščiagin ir miniatiūrų dalyvis Jevgenijus Borodenko juokaus kaip visada lengvai, grakščiai, natūraliai, su žiupsneliu ironijos ir sarkazmo!

Vienu žodžiu, bus ryšku, grakštu ir labai juokinga!

____

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio kalba: rusų k.

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Amžiaus cenzas – rekomenduojama nuo 16 metų

Vaikai nemokamai neįleidžiami.

PIRKTI BILIETUS

 

 

Informacija

Data:
2021 spalio 02
Laikas:
19:00
Kaina:
33.00 Eur – 69.00 Eur
🛒
TOP
Skip to content