Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Lord of the Rings in Concert“

vasario 5: 19:00 - 21:30

€29.00 – €50.00
pavadinimas

pavadinimasSIMFONINIS ORKESTRAS „LORDS OF THE SOUND“
Nauja koncertinė 2-jų dalių programa „Lord of the Rings in Concert“

Legendinis ir fantastinis hobitų ir elfų pasaulis atgyja simfoninio orkestro „Lords of The Sound“ muzikiniame-vizualiniame pasirodyme. Nepakartojamame dviejų valandų trukmės koncerte dalyvaus ne tik simfoninis orkestras, bet ir choras su solistais! Dirigentas Shahrokh Fathizadeh.
Nuo linksmų hobitų melodijų iki grėsmingų Mordoro garsų, skambant nuostabioms lyrinėms elfų dainoms – „Oskarų“ lietų atnešusi Hovardo Šoro (Howard Shore) muzika, sukurta garsiausiai „Žiedų valdovo“ kino-trilogijai, suskambės su  nauja jėga, sukurdama nepamirštamą Viduržemės atmosferą.
Džonas Ronaldas Ruelis Tolkinas išgarsėjo visame pasaulyje romanų ciklo „Žiedų valdovas“ dėka. Visą gyvenimą jis paskyrė savo išgalvotos Viduržemės imperijos istorijai.  Savo neprilygstamu darbu jis įkvėpė kompozitorių Hovardą Šorą muzikiniam šedevrui, kuris pelnė aukščiausius muzikos kritikų įvertinimus ir turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje.
Orkestras „Lords of the Sound“ jau seniai yra žinomas kaip epinių muzikos temų gerbėjas ir nuolat džiugina Europos žiūrovus ryškiais ir įsimintinais koncertais, kuriuose skamba tokių žinomų kino filmų muzikos kompozitorių kaip Hansas Zimmeris, Raminas Džavadžis, Klausas Badeltas, Džeimsas Hovardas ir kitų muzika.
„Išaušo momentas, kai mes su džiaugsmu pristatome Jūsų dėmesiui muzikinę istoriją „Lord of the Rings in Concert“. Nekantriai laukiame Jūsų žinomiausios pasaulyje sagos koncerte!“.

Durys atidaromos likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:30 (viena 20 min. pertrauka)
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Daugiau informacijos tel. +420 603 903842; artpartner@inbox.lt

Organizatorius – ART Partner

www.artpartner.lt

Informacija

Data:
vasario 5
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
€29.00 – €50.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content