Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Klaipėda – mūsų namai“

gegužės 31: 16:00 - 18:00

Nemokamai
BENDRUOMENIŲ ŠVENTĖ
KLAIPĖDA MŪSŲ NAMAI2024 m. gegužės 31 d. (penktadienis) 16 val. prie Klaipėdos Žvejų rūmų (Taikos pr. 70) įvyks bendruomenių šventė „Klaipėda – mūsų namai“.
Šventės programoje:
● Kūrybinės dirbtuvės. Dailės studijos „Guboja“ nariai ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro specialistai padės ir pamokys išbandyti molio lipdymą, grafikos meno pratybas, piešimą ant molberto; dekoravimą su akrilu (turėti savo marškinėlių, medžiaginių maišelių ir t.t.).
„Mažųjų klaipėdiečių erdvėje“ – piešimo pamokos, piešiniai ant rankų, popierinių laivelių gaminimas.
● Grupinio paveikslo „Nuspalvink savo miestą“ kūrimas.
● Interaktyvūs Žvejų rūmų pantomimos teatro „A“ pasirodymai.
● Klaipėdos žydų bendruomenės teatro „Šatil“ etiudai.
● Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos gitaristų ansamblio koncertinė programa.
● Atviras diskusijų ratas „Klaipėda – mano namai“.
● Finalinis akordas – Flashmob‘as su šokių studija „Akredus“.
● Veiks „Arbatos ir pyragų namelis“. Maloniai kviečiame prisijungti prie bendrų vaišių su savo pagamintais tautiniais užkandžiais.
Laukiame šventėje. Susikalbėsime! ☺ Kalba – ne barjeras.
Draugystė ir bendrystė – mūsų miesto jėga ir stiprybė!
Renginio trukmė 2 val.
Sutrukdžius lietui, renginys vyktų Žvejų rūmuose.
APIE RENGINĮ:
Šis bendras Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro Žvejų rūmų ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro renginys – asociacijos ,,Kūrybinės jungtys“ inicijuoto projekto „Dialogų bendruomenės“, įgyvendinamo bendradarbiaujant su Britų taryba Lietuvoje rezultatas. Tai yra strateginės programos „People to People“ dalis, kurios vienas iš kertinių siekių – dialogo tarp skirtingų bendruomenių kūrimas.
Per pusmetį buvo surengta 11 kūrybinių sesijų, kurioms vadovavo „Kūrybinių jungčių“ praktikai Inga Norkūnienė ir Tadas Montrimas. Jų metu buvo tyrinėjamos miesto bendruomenės, auditorijos, ieškoma kūrybingų ir aktualių sprendimų, kaip per kultūrinę veiklą mažinti bendruomenių susiskaidymą ar spręsti kitus aktualius iššūkius. Klaipėda yra multikultūrinis miestas, kuriame be lietuvių pastoviai gyvena, dirba ir kuria įvairiomis kalbomis kalbantys žmonės, yra didelė rusų kalba tarpusavyje bendraujančių klaipėdiečių grupė. Noras atverti skirtingų bendruomenių bendradarbiavimo galimybes pastūmėjo šį renginį skirti visų tautybių Klaipėdos gyventojams. Taigi – ši dvi valandas truksianti bendruomenių šventė skiriama visiems klaipėdiečiams. Atvykusieji į renginį galės laisvai pasirinkti jiems įdomias veiklas ar stebėti meno kolektyvų pasirodymus.
Dalyvaudami renginyje jūs sutinkate, kad būsite fotografuojami ir filmuojami. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuojamuose įvairiose medijos priemonėse.

Informacija

Data:
gegužės 31
Laikas:
16:00 - 18:00
Kaina:
Nemokamai

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content