Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Kalėdinė dovana“

2021 gruodžio 27: 19:00

€19.00 – €31.00
pavadinimas

pavadinimasŠventinis koncertas „Kalėdinė dovana“
Net keista, kodėl dar niekas nesugalvojo geriausio sprendimo prieš pandemiją. O jis štai toks: „Reikia ne godoti apie ligas, karantinus ir kitokias nelaimes, o galvoti apie šventes! Pavyzdžiui – pradėti ieškoti dovanų!!!“. Tada ir sirgti nėra kada, ir mintys užimtos pozityviais rūpesčiais. Juk, pripažinkite – gražu, kai švenčių proga anūkai dovanoja dovanas seneliams, vaikai tėvams ir t.t. O gražiausia, kai visa šeima kartu sutinka šventes.
Na, štai, kad ir Kalėdų šventes. Manote dar anksti…?  O Jūs imkite ir pradėkite ruoštis Kalėdų šventėms. Pamatysite kiek atsiras problemų…
Visų pirma – pastebėsite, kad kojines dovanojote pernai, skarelę ir šalikėlį užpernai. Puodelių, šaukštelių ir lėkštučių pilnos spintos…
Ir tuomet suprasite, jog bilietai į šventinį koncertą „Kalėdinė dovana“ yra ne tik geriausia, bet ir vienintelė išeitis renkantis dovaną. Čia ir atšvęsti gali kartu su visa šeima, čia ir įspūdžiai nauji.
Kodėl nauji? Todėl, kad koncerto dalyviai – Vytautas Šiškauskas, Irūna ir Marius Jampolskis, grupės „El Fuego“ ir „Nerija“ Jums paruošė puokštę naujų dainų. Tad ir koncerto programa bus naujiena.
Ir visa tai maestro Liudas Mikalauskas apjungs į vieną visumą. Kas seka šio atlikėjo kūrybinę veiklą puikiai žino, jog Liudas yra ne tik vokalo, bet ir sceninio žodžio meistras.
Kviečiame visus apsvarstyti savo šventinio laikotarpio planus ir padaryti patį teisingiausią sprendimą – apsilankyti Klaipėdos Žvejų rūmuose įvyksiančiame šventiniame koncerte „Kalėdinė dovana“ ir padovanoti ne tik sau, bet ir savo artimiesiems gražiausią metų šventę.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00 val.
Renginys be pertraukos
Informacija tel. +370 670 90776.
Organizatorius – Renginių sala, VšĮ
Europos pr. 122, Kaunas

Informacija

Data:
2021 gruodžio 27
Laikas:
19:00
Kaina:
€19.00 – €31.00
🛒

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Renginių sala, VšĮ
TOP
Skip to content