Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„HOGVARTSO ATOSTOGOS“

vasario 18: 19:00 - 20:30

€16.50 – €41.50
pavadinimas

Hogwart's holiday„HOGVARTSO ATOSTOGOS“
Ledo šou su „CIRQUE DU SOLEIL“ žvaigždėmis

„Hogvartso atostogos“ – tai unikalus  judesio, teatro ir cirko spektaklio pastatymas. Šis pasirodymas sujungia komediją ir magiją, cirko ir dailiojo čiuožimo meną į vieną šou ant ledo, kiekvienas šou specialiai pritaikytas renginio vietai.
Šis spektaklis – tai išbaigta istorija su unikaliais kostiumais, dekoracijomis ir vaizdo elementais, leidžiančiais kaip niekada anksčiau pasinerti į magiškąją Džoanos Rouling (J. K. Rowling) visatą.
Viskas prasideda nuo įėjimo į rūmų fojė. Per 9¾ platformą žiūrovai leisis į nepamirštamą kelionę Hogvartso koridoriais, dalyvaus kvidičo rungtynėse, o vėliau nugalės Tamsos valdovą ir kartu dalyvaus šventiniame pokylyje.
Cirko šou artistai pribloškia įspūdinga akrobatika, derinama su unikaliais dailiojo čiuožimo įgūdžiais. O interaktyvūs efektai, įspūdingi vaizdai ir apšvietimo dizainas sužavės kiekvieną žiūrovą.
„Hogvartso atostogos“ pasakoja stebuklingą istoriją apie Hario ir jo draugus, kviečia palikti kasdienę realybę ir skambant originaliam muzikiniam akompanimentui pasinerti į fantazijų pasaulį.

Spektaklis rekomenduojamas įvairaus amžiaus žiūrovams.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~ 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Informacija tel. +371 201 10060, info@euroconcert.lv

Organizatorius – Euroconcert SIA

Informacija

Data:
vasario 18
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
€16.50 – €41.50
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content