Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„HANSO ZIMMERIO MUZIKA“

2023 lapkričio 08: 19:00 - 21:30

€29.00 – €50.00
pavadinimas

pavadinimasORKESTRAS „LORDS OF THE SOUND”
„THE MUSIC OF HANS ZIMMER“ („HANSO ZIMMERIO MUZIKA“)

Į Lietuvą grįžta naujos kartos orkestras „LORDS OF THE SOUND” su nauja programa „The Music of Hans Zimmer“ („Hanso Zimmerio muzika“)
Kino filmų “Spider man 2”, “The Dark Knight”, “Lone Ranger”, “Interstellar”, “Sherlock Holmes”, “Man of Steel”, “Pearl Harbor”, “Gladiator”, “Mission: Impossible”, “Inception”, “Pirates of the Caribbean”, “Spirit”, “Dune”, “Wonder Woman”, “The Lion King” – Hanso Zimmerio hitai, atliekami orkestro LORDS OF THE SOUND!
Hans’as Zimmer’is – vokiečių kino kompozitorius, išpopuliarėjęs po kultinio filmo „Lietaus žmogus“ pasirodymo. „Kurdamas muziką „Lietaus žmogui“ visą laiką galvojau: nesistenk užgožti veikėjų. Neik į pirmą planą. Raymondas, pagrindinis veikėjas, tikrai nesupranta, kur yra. Jis mato šviesą kitaip nei mes… Kodėl nesukūrus „šviesos muzikos“ šviesai, kuri egzistuoja tik jo galvoje?“ – prisimena Hansas. Šis darbas tapo tikru lūžiu jo karjeroje – Zimmeris buvo apdovanotas Oskaro nominacija. Geriausi Holivudo režisieriai rikiavosi į eilę, norėdami su juo dirbti. O Hansas visiškai atsidavė darbui, dažnai kurdamas muzikines temas dviem ar trims filmams vienu metu. Jo muzika taip sužavėjo „Disney“ studiją, kad jie užsakė Zimmeriui sukurti kompoziciją animaciniam filmui „Liūtas karalius“. Muzikinė animacinio filmo tema atnešė kompozitoriui tris prestižiškiausius apdovanojimus – „Oskarą“, „Auksinį gaublį“ ir „Grammy“. Zimmeris ir toliau gaudavo daugybę apdovanojimų, tapdamas geriausiu iš geriausių Holivude. Reta „Oskaro“ ceremonija baigdavosi be nominanto Zimmerio.
Orkestro „LORDS OF THE SOUND” koncertų sėkmė kartu su geriausiomis Hanso Zimmerio kompozicijomis panardins Jus į nepamirštamus šilto vasaros vakaro pojūčius, nuostabios pasakos atmosferą, pripildytą mėgstamų kompozicijų simfoninio garso grožio, roko skambesio, ryškių vizualinių efektų, galingų solistų ir choro vokalinių partijų, energijos ir nevaržomo visos komandos pozityvo!

Durys atidaromos likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2 val. 30 min (viena pertrauka)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Informacija: tel. +420 603 903842; artpartner@inbox.lt

Organizatorius – ART Partner

Informacija

Data:
2023 lapkričio 08
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
€29.00 – €50.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content