Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„GYPSY FIESTA“

2023 lapkričio 29: 19:00 - 20:30

€23.20 – €27.20
pavadinimas

pavadinimas„GYPSY FIESTA“
Ištvano Kvik ir „SARE ROMA“ koncertinis turas

Kraują kaitinanti „Gypsy Fiesta“ keliauja per Lietuvą!
„Sare Roma“ koncertas – tai spalvingas, ugnį kaitinantis spektaklis su išskirtiniais kostiumais, specialiaisiais šviesos ir garso efektais. Grupė atvažiuoja su programa, kurią kūrė visa komanda profesionalų. Kiekvieną kartą po koncertų girdime, kad žmonės tokio reginio nepamiršta dar ilgai, o pamatę kartą, mielai perka bilietus kaip dovaną savo artimiesiems ar draugams. Bent kartą pamatyti „Sare Roma“ pasirodymą tiems, kurie mėgsta kokybiškus scenos pasirodymus – būtina.
„Sare Roma“ komanda „Gypsy Fiestos“ turui ruošiasi ne tik kruopščiai kurdama atlikėjams
skirtingus kostiumų komplektus, bet ir daug įvairių dekoracijų, netradicinių sprendimų scenoje. O viską vainikuos Jūsų, mieli žiūrovai, šiluma ir aplodismentai. Ne kartą įrodėte, kad iš plačios romiškos širdies atliekamos dainos nepalieka abejingų, o aistringa ir virtuoziškai atlikta muzika užburia ir padovanoja pačius geriausius jausmus ir emocijas.

Scenoje išvysite „Sare Roma“ sielą Ištvaną Kvik‘ą, jo scenos partneres vokalistes Rožę ir Alioną. Muzikantų grupė: Artūr Sabilo (gitara), Viktoras Krasauskas (mušamieji), Michail Kvik (gitara), Gabriela Sabilo (smuikas). Muzikos ritmus gaudys ir spalvingais šokių judesiais burs šokėjos Kristina ir Andžela.
Koncerte skambės visų mylimi kūriniai „Lietuvaitė“, „Aš turtingas“, „Tie keliai“, tradicinės užburiančios romų dainos ir visiškai nauji, neseniai sukurti kūriniai, pristatyti per romų festivalį 2022 m. rudenį. Mes atvežame Jums, mieli klausytojai ir žiūrovai, didžiausią dovaną – pačias geriausias emocijas, kurios gydo ir primena, koks gyvenimas yra gražus! Nekantraujame susitikti.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00 val.
Renginio trukmė: ~1 val. 30 min. (be pertraukos)
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai iki 5 metų amžiaus imtinai įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Informacija tel. +370 699 85958; renginiuslenis@gmail.com

Organizatorius – „Renginių slėnis“, MB

 

Informacija

Data:
2023 lapkričio 29
Laikas:
19:00 - 20:30
Kaina:
€23.20 – €27.20
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content