Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

„Gulbių ežeras“

spalio 24: 19:00

€32.00 – €56.00

INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET (Ukraina)
„Gulbių ežeras“
2-jų veiksmų baletas pagal P. Čaikovskio muziką

INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET (Ukraina) — puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „klasikinio baleto mokykla“ — griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą sielą kartu su karališkos prabangos kostiumais ir dekoracijomis.
Šiame sezone baleto trupė INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET Jums pristato pasaulinės klasikos perlą – dviejų veiksmų baletą „Gulbių ežeras“ pagal P. Čaikovskio muziką.
Nėra prasmės atpasakoti šio nemaraus kūrinio siužeto turinio, užteks pasakyti, kad žiūrovai, atėję į šiuos spektaklius, per trumpą laiką pasiners į romantikos ir grožio pasaulį, o taip pat patirs neišdildomų įspūdžių, paskendę meilės ir mirties, ištikimybės ir išdavystės, juoko ir ašarų, baimės ir drąsos išgyvenimuose, viskame, kas susiję su pasauline kultūra, pasauliniu paveldu ir pasauliniais šedevrais.
INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET artistai — daugkartiniai teatro premijos „Auksinė kaukė“ nominantai ir laureatai, tarptautinių konkursų diplomantai, prestižinių apdovanojimų ir garbingų nominacijų laimėtojai.
Trupės gastrolės sulaukė didžiulės sėkmės JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Meksikoje ir kitose šalyse.

http://www.artpartner.lt

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:20 (viena pertrauka)
Vaikai nemokamai  neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-6

Organizatorius – ART Partner
Ocelářská 2457/7, 190 00 Praha
Tel. +420603903842
gastroli@epastas.lt

 

Informacija

Data:
spalio 24
Laikas:
19:00
Kaina:
€32.00 – €56.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content