Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

„Gulbių ežeras“

lapkričio 11: 19:00 - 21:30

€34.00 – €58.00
pavadinimas

GULBIŲ EŽERASINTERNATIONAL FESTIVAL BALLET
„Gulbių ežeras“
2-jų veiksmų baletas pagal P. Čaikovskio muziką

„INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET” (meno vadovas Aleksejus Bogutskis) ir SIMFONINIS ORKESTRAS pristatys didingiausią pasaulyje baletą„Gulbių ežeras”, kupiną grakštumo ir grožio. 48 šokėjos-gulbės scenoje – tai savotiškas rekordas. Tradiciškai „Gulbių ežere” šoka 16-28 baltųjų gulbių.

Sukrėsti ir paveikti nežmoniškos Rusijos agresijos kare prieš Ukrainą, baleto trupė „St. Petersburg Festival Ballet” keičia pavadinimą į „International Festival”. Baleto trupė dabar įsikūrusi Vokietijoje. Šiuo pokyčiu menininkai aiškiai išreiškia savo poziciją. „International Festival Ballet“ yra tarptautinė trupė, reprezentuojanti supratimą ir galimybę egzistuoti drauge menams, muzikai ir šokiui plačiau nei apima valstybių sienos. Nuo pat  karo pradžios menininkai savo poziciją prieš Rusijos agresiją išreiškė daugybe protesto akcijų prieš kiekvieną savo pasirodymą (EuroNews reportažas čia). Todėl jiems dabar kyla grėsmė iš Rusijos valdžios pusės. Kolektyvas, kuriame taip pat yra nemažai Ukrainos šokėjų, natūraliai save mato kaip visų žmonių taikos ir santarvės baletą.

Meno prasme baletas reprezentuoja klasikinio baleto mokyklą gryniausia jos forma. Griežta elegancija derinama su modernu ir XXI amžiaus įtaka, tai yra aukštos klasės šokio spektaklis, savo ruožtu papildomas nuostabiais kostiumais ir ištaigingomis dekoracijomis.
Nemirtinga Piotro Čaikovskio baleto muzika žinoma visame pasaulyje ir nepaliauja žavėti įvairaus amžiaus žiūrovus. Visi žino romantišką „Gulbių ežero“ istoriją, kurios pagrindinės baltosios ir juodosios gulbių figūros tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto  elegancijos sinonimu.
Šis aukšto lygio baletas išsiskiria ne tik absoliučiai tikslia šokio technika, bet ir darniu bei nuosekliu bendru įvaizdžiu, elegantišku lengvumu. „International Festival Ballet“ žavi tobulu šokio spektakliu, kuris žiūrovams užgniaužia kvapą.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:30 (viena pertrauka)
Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos)

Organizatorius – ART Partner
Ocelářská 2457/7, 190 00 Praha
Informacija tel. +420 603 903842; artpartner@inbox.lt

 

Informacija

Data:
lapkričio 11
Laikas:
19:00 - 21:30
Kaina:
€34.00 – €58.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content