Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

FIXIE ŠOU: „Atsargiai, fiksuotieji!”

gegužės 28: 18:00 - 19:00

€21.50 – €41.50
FIXIE SHOW

FIXIE SHOWFIXIE ŠOU: „Atsargiai, fiksuotieji!”
Renginys rusų kalba

„Atsargiai, Fiksikai!“ – populiariausias ir mėgstamiausias „FIXIE SHOW“. Realistiški personažai (Simka, Nolikas, profesorius Chudakovas ir Uma Palatovna), tokie pat kaip ir ekrane, ir juokingas siužetas, papildytas bendravimu su žiūrovu, yra laiko patikrinta sėkmės formulė.
Genijus Jevgenjevičius Chudakovas, visame pasaulyje žinomas mokslininkas ir geriausias Fiksių draugas. Tik jis žino, kaip maži personažai mėgsta dainuoti, šokti ir žaisti su vaikais! Simkos ir Noliko primygtinai reikalaujant, profesorius Chudakovas išrado specialią mašiną, kuri padidina Fixies, kad jie galėtų koncertuoti prieš vaikus! Žinoma, Simka ir Nolikas džiaugiasi galėdami dalyvauti eksperimente ir – kokia staigmena – jie tampa labai dideli dėka genijaus Jevgenjevičiaus išradimo……
Ir tada prasideda neįtikėtina! ….Mūsų personažai linksmai žaidžia su publika, varžosi tarpusavyje, šoka ir dainuoja mėgstamas dainas. Tik jei jų neatras administratorė Uma Palatovna! Ji netiki Fiksais. Kaip Simka ir Nolikas susitvarkys su šia pikta moterimi? Žinoma, su publikos pagalba.

Video

Durys atidaromos: ~ 1 val. prieš renginį
Renginio trukmė: ~ 55 min. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Informacija tel. +49 178 988 0045 / gumirov@ukr.net

Organizatorius – Kyrylov&Gumirov Event GbR
Grassistrasse 27,  Leipzig

Informacija

Data:
gegužės 28
Laikas:
18:00 - 19:00
Kaina:
€21.50 – €41.50
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content