Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„ESAME MES IR ESAME ČIA“

liepos 6: 19:30 - 22:30

Nemokamai
pavadinimas

ESAME MES IR ESAME ČIALIEPOS 6-OJI – VALSTYBĖS DIENA | TAUTIŠKOS GIESMĖS DIENA
Šventinis koncertas „ESAME MES IR ESAME ČIA“

I dalis. TV projekto „Lietuvos balsas“ finalininkai – EMILIJA IR RUGILĖ, „T3“, „VOICELESS“ ir KRISTINA JURE
21.00 TAUTIŠKA GIESMĖ APLINK PASAULĮ
II dalis. EVGENYA REDKO

Liepos 6-ąją Klaipėda ir visa Lietuva minės bei švęs Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną. Šia proga Klaipėdoje vyks nemažai renginių, kurie taip pat dedikuojami Švyturių metams. Kviečiame klaipėdiečius ir miesto svečius aktyviai dalyvauti.

Finalinis muzikinis akordas nuskambės liepos 6 d. Klaipėdos Teatro aikštėje. 19.30 val. čia prasidės nemokamas šventinis koncertas „ESAME MES IR ESAME ČIA“, kuriam išskirtines programas ruošia TV projekto „LIETUVOS BALSAS. KARTOS“ finalininkai – duetas EMILIJA ir RUGILĖ, projekto nugalėtojai – vaikinų trio „T3“, violončelininkų grupė „VOICELESS“ ir KRISTINA JURE, o taip pat tris metus iš eilės M.A.M.A. geriausios progresyviosios muzikos atlikėjos titulą pelniusi EVGENYA REDKO SU GRUPE.

Pirmoje koncerto dalyje koncertuos „Lietuvos balso“ finalininkai.
2024 metų „Lietuvos balsas. Kartos” projekto nugalėtojai „T3“ pelnė visos Lietuvos meilę ir didžiule balsų persvara įrodė, jog yra verčiausi vadintis geriausia grupe projekte. Dovydas Petrošius, Ignas Novikovas ir Ovidijus Bugdinas kartu dainuoja nuo vaikystės, tačiau į bendrą grupę susijungė tik dėl galimybės užlipti ant „Lietuvos balso” scenos. Dėl harmoningai suderinto vokalo, didžiulio talento, muzikalumo, judesio scenoje ir išskirtinio kontakto su publika „T3“ yra vadinama viena perspektyviausių vaikinų grupių šalyje.
Emilija ir Rugilė – tai projekte sužibėjęs duetas, savo balsų harmonija pribloškęs ne tik muzikos profesionalus, bet ir visą Lietuvą. Dinamiškos, kūrybingos ir muzikalios merginos profesionaliai valdo vokalą ir sugeba kiekvienam kūriniui atnešti išskirtinio ir savito skambesio.
Išskirtinio vokalo ir talento atlikėja Kristina Jure, prisijungusi prie klaipėdiečių grupės „Voiceless”, projekte „Lietuvos balsas. Kartos” savo energija, užsidegimu ir karščiu alsuojančiais pasirodymais ant kojų kėlė tūkstančius klausytojų ir finale sukūrė nepamirštamą šou. Grupė, privertusi violončelių skambesį išgirsti visiškai kitaip ir įtikinusi, kad savo muzika gali sukelti didžiausias ovacijų bangas visoje Lietuvoje.

21.00 val. per Teatro aikštę, Klaipėdą, Lietuvą ir aplink pasaulį nuskambės TAUTIŠKA GIESMĖ. Giedokime visi kartu!

Antroje koncerto dalyje dainuos viena autentiškiausių atlikėjų Lietuvos pop muzikos scenoje Evgenya Redko. Jos kūriniai renka milijonines peržiūras ir perklausas „YouTube“, ,„Spotify“ bei kitose muzikos transliavimo platformose. Šios atlikėjos kūryba skleidžiasi ne tik per muziką, bet per vizualius sprendimus ir judesį. Jos pasirodymai – atgaiva protui ir sielai. Taip pat – ir kūnui, nes dažniausiai visi šoka. Klaipėdoje Evgenya atliks garsiausius hitus „Vandenyne“, „Mantra“, „Pakylėtas gruodis“, „Patogu“, „Nuo tavęs priklausau“, „Žinom tik mes“ ir kitas populiarias savo repertuaro dainas.

Nemokamas renginys Klaipėdos Teatro aikštėje

Informacija

Data:
liepos 6
Laikas:
19:30 - 22:30
Kaina:
Nemokamai

Vieta

Teatro aikštė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content