Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DONATAS MONTVYDAS / „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“

2022 liepos 06: 20:00

-
pavadinimas

pavadinimasLiepos 6-tąją 20 val. kviečiame į šventinį nemokamą 2-jų dalių koncertą Klaipėdos Teatro aikštėje, skirtą Valstybės dienai ir Tautiškos giesmės dienai.
Pirmoje dalyje koncertuos DONATAS MONTVYDAS – vienas ryškiausių lietuviškos pop scenos atlikėjų, savo talentu, dainomis ir įspūdingais šou pavergęs tūkstančių gerbėjų širdis. Dar būdamas šešerių metų D. Montvydas tapo konkurso „Dainų dainelė“ laureatu. Svaiginanti jo karjera trunka jau virš 15-kos metų. Donatas dukart sėkmingai atstovavo Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse (2012, 2016). Jis jau yra įrašęs 5 muzikinius albumus, pelnė devynis muzikos asociacijos M.A.M.A apdovanojimus.
Šventiniame koncerte skambės Donato Montvydo ir grupės atliekamos populiariausios repertuaro dainos bei naujausi hitai.

21 val. TAUTIŠKĄ GIESMĘ GIEDOSIME VISI KARTU.
Tautiškai giesmei prie atlikėjų ir publikos prisijungs Žvejų rūmų mišrus choras „CANTARE“.

Koncertą pratęs nenurimstantys ir geros nuotaikos šoviniais apsiginklavę „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“. 2006 m. susikūrusią grupę šiuo metu sudaro septyni muzikantai: Martynas Enčius, Juozas Baužys, Danielius Juodis, Karolis Steponavičius, Tautvydas Jurkša, Antanas Ruzgas ir Povilas Jurkša. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra išleidę tris studijinius albumus, pelnė penkis M.A.M.A. apdovanojimus.
„Ar žinot, koks mūsų mėgstamiausias koncertinio kokteilio receptas? Kibiras džiaugsmo, keli kaušai laimės, stiklinė ironijos ir kelios tikros ašaros. Viską gerai išmaišom ir geriam be saiko. Skamba skaniai? Ateikit – pavaišinsim!“, – sako grupės dalyviai.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudamas renginyje Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.

Informacija

Data:
2022 liepos 06
Laikas:
20:00
Kaina:
-

Vieta

Teatro aikštė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content