Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

„Deivis 25“

lapkričio 25: 19:00

€15.00 – €25.00

DEIVIS 25
Gražiausios karjeros dainos

Atlikėjas Deivis grįžta prie savo autorinės kūrybos ir rengiasi į jausmingą, nuoširdų ir tikrą, bet tuo pačiu ir energingą gyvo garso koncertinį turą „DEIVIS 25“. Jo metu skambės nepamirštami kūriniai su kuriais daugybė lietuvių augo, brendo ir patyrė pirmosios meilės džiaugsmus ar išgyvenimus. Publikos laukia gerai pažįstamos Deivio dainos, vieni geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris. Nostalgiški kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Tad bus puiki proga nusikelti laiku ir „paskęsti“ nuostabiuose prisiminimuose!
Atlikėjas sako, jog ir jis pats, ir jo mylimi klausytojai jaučiasi išsiilgę jo kūrybos, kuri kelia tiek daug  gerų emocijų, todėl neatsitiktinai mes šį koncertinį turą vadiname jausmingais koncertais. „Atliksime dainas, kurių negrojau 20 metų. Iš pradžių nežinojau, ar verta groti tiek daug senų kūrinių. Bet neseniai atsitiktinai radau vieną seną koncertą, kuriuo pasidalinau. Pajutau iš žmonių tokią nostalgiją, tokį ilgesį. Sulaukiau begalę žinučių, komentarų su raginimu surengti koncertus. Net nustebau, kaip gerai jie prisimena mano kūrybą. Todėl nusprendžiau leistis į šią kelionę, kurioje  skambės populiariausi ir geriausi mano kūriniai. Ir pats jaučiuosi tos kūrybos labai pasiilgęs. Buvo etapas su Eduardu Kaniava, tuomet su Renata. O dabar tiesiog pasiilgau koncertų su grupe, savo dainų ir, manau, tai bus puiki proga visiems atšvęsti mano sceninės veiklos 25-metį“,  – sako Deivis.
Koncertas skirtas visiems pasiilgusiems šiltų susitikimų, Deivio dainų, ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. Koncerte skambės gražiausi Deivio kūriniai: „Ikaras ir Gulbė“, „Dainuok“, „Ašara“, „Jeigu nori“, „Tu ne viena“, „Mergytei“, „Taip gera“ ir kitos.
Muzikanto kūriniais pasidžiaugti ir nusikelti į nostalgiškus laikus bus galima koncertinio turo „DEIVIS 25“ metu lapkričio 25 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai iki 6 metų imtinai įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Renginys perkeltas iš vasario 18 d. Bilietai galioja

Informacija: tel. +370 655 92438
simonas@pepperlive.lt

Organizatorius – VšĮ „Pepper live”

Informacija

Data:
lapkričio 25
Laikas:
19:00
Kaina:
€15.00 – €25.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content