Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„DAINŲ KARUSELĖ VAIKAMS IR NE VAIKAMS“

2022 gruodžio 11: 12:00 - 13:30

€6.00 – €11.00
pavadinimas

pavadinimasVokalinis vyrų ansamblis „QUORUM“
„DAINŲ KARUSELĖ VAIKAMS IR NE VAIKAMS“
Teatralizuotas koncertas pagal Sigito Gedos eiles

Pirmąkart Klaipėdoje vyrų vokalinis ansamblis „QUORUM” kviečia į koncertą visai šeimai, kuriame skambės vaikiškos ir ne visai vaikiškos dainos.
Netikite, kad galima apsieiti be muzikos instrumentų ir nenuobodžiauti? Užsukę į svečius pas „Quorum“ ansamblio dainininkus įsitikinsite, kad jiems dainuojant nereikia jokių instrumentų. Bet nenustebkite, jei netikėtai pasigirs trombonas ar trimitas. Mušamieji ritmą palaikys tikrai, bet visa tai tebus apgaulė! Skambės tik šeši vyriški balsai ir spalvingos, linksmos dainos. Visa tai vadinasi a cappella!
Dainose karaliaus poeto Sigito Gedos poezija apie du mažus baltus pingvinus, naktelės žiedus, senas mašinėles, baltąją varnelę ir kitus smagius personažus. Suaugę čia pasijus vaikais, o vaikai suaugusiais. Nenumaldomai artėjant Kalėdoms koncertą praturtins ir smagios bei nuotaikingos kalėdinės kompozicijos.
Daugeliui žinomas ir pamėgtas dainas dovanos kontratenoras Laimonas Bendaravičius, tenorai Andrius Bartkus ir Marius Turlajus, baritonas Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas ir beatbox’eris Šarūnas Navickas.

Ansamblis „Quorum” skaičiuoja jau aštuonioliktus kūrybinės veiklos metus. Laikui bėgant jo sudėtis keitėsi, tačiau pavadinimas ir reikšmė liko tokie patys. „Quorum” – tai ne choras, o minimalus dainininkų skaičius, kurio užtenka, jog a cappella dainuojama muzika gerai skambėtų. Pasitelkę vokalinę perkusiją – beatbox’ą, ansamblio dainininkai savo balsais sukuria nepakartojamą, beveik instrumentinį skambesį.

Koncerto trukmė – 1 val.

PO KONCERTO – KALĖDŲ SENELIO PROGRAMA ŽVEJŲ RŪMŲ II A. FOJĖ.
JUMS PAGEIDAUJANT KALĖDŲ SENELIS PRIE EGLUTĖS VAIKAMS ĮTEIKS JŪSŲ PARUOŠTĄ DOVANĖLĘ.

Informacija tel. 8605 73396, renginiai@zvejurumai.lt

Informacija

Data:
2022 gruodžio 11
Laikas:
12:00 - 13:30
Kaina:
€6.00 – €11.00
🛒

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content