Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„AŠ – ŽVĖRIS!“

2023 spalio 17: 18:00 - 19:00

€8.00 – €15.00
pavadinimas

pavadinimasXV ŠALIES TEATRŲ FESTIVALIS „JAUNATIS“ PRISTATO:
KAUNO VALSTYBINIS LĖLIŲ TEATRAS
„AŠ – ŽVĖRIS!“ (N 14)
Spektaklis jaunimui apie jauno žmogaus viduje slypinčią kūrybinę jėgą

Režisierius – Rokas Lažaunykas
Dramaturgė – Sandra Bernotaitė
Kompozitorius – Romuald Chaloin Galiauskas
Muzikos asistentas – Lukas Laurinavičius
Medijų menininkas – Titas Jurjonas
Fotokoliažų autorius – Vaporwave Kaunas
Kūrybiniai mentoriai – Giedrė Brazytė ir Antanas Jasenka

Vaidina: Mindaugas Černiauskas, Indrė Endriukaitė, Vigita Rudytė ir Arvydas Šaučiūnas

Jaunimui skirtame spektaklyje „Aš – Žvėris“ kalbama apie jaunosios kartos žmogų, kuris atranda savyje kultūros jėgą – „žvėrį“. Bręsdamas per susitikimą su menu, kontaktą su draugiškais žmonėmis, pasikliaudamas nuojauta, jis ima pats kurti galingus ir paveikius reginius.
Ką mes galvojame, matydami kietai atrodančius paauglius gatvėje? Galbūt tai, ką nujausime jau pačioje spektaklio pradžioje: tai žvėriukai. Jie nemalonūs. Dažnai mus baugina tai, ko nepažįstame. Kai kurie naudojasi šiuo dėsniu ir pasistengia būti mums dar labiau nepažįstami, slapstytis po išoriniais atributais, rodančiais drąsą, galią ir pasitikėjimą savimi, kurio išties jiems labai trūksta.
Šiame teatro pasirodyme įvyks vidinė kelionė iš taško, kur žvėriukai žaisdami žeidžia, į žvėries, kuris žaisdamas kuria, prieglobstį. Tai vieno gatvės vaikiščio virsmas iš chuligano į žmogų – būsimą kūrėją. Tai ir jautri sūnaus ir mamos drama, kai vidinė stoka ne apriboja, o atveria akis kitokio gyvenimo įmanomybei.
Spektaklyje „Aš – Žvėris“ naudojamos skirtingų dydžių lėlės, vaidina ir patys aktoriai. Tai atvirojo teatro principu kuriamas vyksmas, kur skirtingos meno rūšys susipina į vientisą žaidimą. Nuotaikingas grotesko, magiškojo realizmo, šiuolaikinės muzikos ir šokio elementų kupinas spektaklis vaizdų kalba palies jautriausias žiūrovo širdies vietas.

2023 m. spektaklio režisierius Rokas Lažaunykas apdovanotas prestižiniu Lietuvos teatro sąjungos Kauno skyriaus profesionalių teatralų apdovanojimu, skirtu geriausiems sezono darbams – „Fortūnos“ diplomu už spektaklio „Aš – Žvėris“ režisūrą.

Video anonsas

Premjera 2022 m. kovo 19 d.
Trukmė – 50 min.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17 val.
Amžiaus cenzas: N-14

Nuolaidos:
– 25 proc. – asmenims, turintiems Klaipėdiečio kortelę. Nuolaida taikoma vienam bilietui. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą;
– 50 proc. – moksleiviams, studentams, senjorams;
– 100 proc. – neįgaliajam ir jį lydinčiam asistentui (bilietams yra taikomas platintojo sistemos aptarnavimo mokestis, šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma). Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.

Informacija ir bilietų rezervavimas grupėms el. p. renginiai@zvejurumai.lt

 

Informacija

Data:
2023 spalio 17
Laikas:
18:00 - 19:00
Kaina:
€8.00 – €15.00
🛒

Vieta

Didžioji salė

Organizatorius

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content