Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„ANIME SUPERŽVAIGŽDĖS“

2023 balandžio 24: 19:00 - 21:00

€27.00 – €45.00
pavadinimas

pavadinimasKonnichiwa visiems japoniškos animacijos, kultūros ir, žinoma, muzikos gerbėjams!
Orkestras „38 SAMURAJAI“ norėtų Jus pamatyti nuostabiame vaizdiniame šou „ANIME SUPERSTARS“, kuris vyks europinio turo rėmuose 2023-aisias.
Nuo klasikinių Hayao Miyazaki šedevrų iki mistiškų Tetsuro Araki personažų… Daugiau nei 20 garso takelių iš garsiausių anime serialų užpildys Jūsų vakaro kultūrinę erdvę.
Jūsų laukia muzika iš „Naruto“, „Attack On Titan“, „Moving Castle“, „Spirited away“, „Dragon Ball“, „One Piece“, „Demon Slayer“, „Tokyo Ghoul“, „Domestic Girlfriend“, „One Punch Man“, „Bleach“, „Cowboy Bebop“, „Hellsing“, „Princess Mononoke‘, ‚Fullmetal Alchemist‘, ‚Death Note“ ir kt. anime filmų.
„The Orchestra 38 Samurai“ – tai trisdešimt aštuoni aistringai savo darbui atsidavę menininkai, tai naujas simfoninis crossover‘is, sukurtas jaunų, ambicingų muzikantų.
Užsidegimas, jaunų širdžių energija, ryškus skambesys ir vizualinis šou pavers šį koncertą nepamirštamu!

Šou dalyvauja: orkestras, roko grupė ir choras, o taip pat megatalentingi, uždegantys ir žavūs solistai Miyoko, Yasya, Ellias ir Victor.
Gerai pasiruoškite šiai šventei ir nepamirškite su savimi pasiimti savo light stick, nes mums visada labai malonu jausti Jūsų palaikymą.
Tomodachi, ateina kawai laikas! Nepraleiskite progos apsilankyti šauniausiame orkestro „38 SAMURAJAI“ koncerte „Anime SuperStars“!

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:50 (be pertraukos)
Renginio kalba: lietuvių
Amžiaus cenzas – N 12.Daugiau informacijos: tel. +420603903842; artpartner@inbox.lt

Organizatorius – ART Partner
 www.artpartner.lt

 

Informacija

Data:
2023 balandžio 24
Laikas:
19:00 - 21:00
Kaina:
€27.00 – €45.00
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content