Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

3 TENORŲ ROMANTIŠKAS KONCERTAS SU ORKESTRU

2023 spalio 06: 19:00 - 21:10

€30.40 – €49.40
pavadinimas

pavadinimas2015 m. tenorų trio Gianluca Paganelli, Fabio Andreotti ir Mauro de Santis pradėjo savo karjerą pasirodymu prestižiškiausiuose Italijos teatruose, įskaitant „Teatro dell’Opera“ Romoje, „La Fenice“ Venecijoje, Florencijoje,  „Teatro Petruzzelli“ Baryje, „Teatro del Maggio Musicale“ Fiorentino ir kt.
2017 m. trijulė debiutavo tarptautiniu mastu, koncertuodama Europoje, Bridgewater Hall Mančesteryje, Paryžiuje, o vėliau Vokietijoje, Ispanijoje ir Sevilijoje (Bizet Carmen). 2018 m. jie gastroliavo Azijoje, koncertavo Pietų Kinijoje, Siane (Shaanxi) ir CCTV televizijos „Šilko kelio“ atidarymo proga.
Jie taip pat koncertavo Japonijoje prestižinėje „Ginza Auditorium“ Tokijuje, o vėliau gastroliavo iš Osakos į Nagoją ir Sendajų, Kioto, ir galiausiai Menų centro teatre Seule, Pietų Korėjoje. 2019 m. jie debiutavo JAV, koncertuodami įvairiuose miestuose, įskaitant Niujorką, Los Andželą ir Čikagą. Jie taip pat koncertavo Avalon teatre Niagaros Folse, Kanadoje. 2020 metais dėl pandemijos trijulė turėjo sustabdyti savo koncertus ir sutelkti dėmesį į savo diskografiją.
Savo pasirodymo metu atlikėjai pristato populiariausius operos kūrinius, varijuodami  savo balsais scenoje, o tada pereina prie žinomiausių itališkų dainų, tokių kaip „O Sole Mio“, „Dicintacill Vuie“, „Io Te Vurria Vasa“ ir Amerikos visų laikų populiariausių dainų, kaip „My Way“, „New York, New York“, argentinietiško tango, gražiausių garso takelių ir dainų iš puikių miuziklų. Šis koncertas yra graži pasaulio muzikos pynė, paženklinusi mūsų gyvenimus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2 val. 10 min (viena pertrauka)
Renginio kalba: lietuvių, anglų
Vaikai iki 3 metų amžiaus imtinai įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Informacija muzikosera@yahoo.com

Organizatorius – Renginių era, VšĮ

Informacija

Data:
2023 spalio 06
Laikas:
19:00 - 21:10
Kaina:
€30.40 – €49.40
🛒

Vieta

Didžioji salė
TOP
Skip to content