Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“YOUR SHADOW“

April 3: 19:00 - 20:30

€26.20 – €46.20
ŠEŠĖLIŲ TEATRAS „TEULIS“

ŠEŠĖLIŲ TEATRAS „TEULIS“ ŠEŠĖLIŲ TEATRAS „TEULIS“ (Ukraina)
Legendinis šou „TAVO ŠEŠĖLIS“

TEULIS šešėlių teatras užkariavo ir nustebino ne vieną pasaulio sostinę. Originalus aukštos klasės akrobatikos, optinių iliuzijų, puikaus garso ir stulbinančių vaizdo projekcijų derinys palieka unikalų ir nepakartojamą įspūdį. TEULIS – tai neįprastas ir paklausiausias teatras šiandieninėje Europoje.
Šešėlių teatro menui jau keli tūkstančiai metų, tačiau pastarąjį dešimtmetį šis žanras išgyvena renesansą ir neregėtą atsinaujinimą. Šešėlių teatro idėja nepaprastai paprasta, o jo galia stebuklingai transformuojanti. Vos tik aktorius žengia už permatomo ekrano, prieš žiūrovus iškyla animacija: tamsios figūros išauga viena iš kitos, transformuojasi ir keičia dydį.
TEULIS šešėlių teatras įrodo, kad visos fantazijos gali atgimti pasitelkus žmogaus kūno šešėlius. Pasinersite į hipnotizuojančius pasirodymus ir kvapą gniaužiančią choreografiją, kuri lengvai pavergs jūsų širdis..
Per pastaruosius ketverius metus Šešėlių teatras TEULIS tapo svarbiausių talentų konkursų Italijoje, Turkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje finalininku. Jis gastroliavo Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Čekijoje, o Japonijoje 35 tūkst. žmonių plojo artistams.

Fragmentas  / “New York”   https://www.youtube.com/watch?v=wSvDuNEJlkk

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~ 1 val. 20 min. (be pertraukos)
Vaikai iki 4 metų amžiaus imtinai įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos netaikomos

Informacija tel.+491 789 880 045 / gumirov@ukr.net

Organizatorius –  Kyrylov&Gumirov Event GbR

Details

Date:
April 3
Time:
19:00 - 20:30
Cost:
€26.20 – €46.20
🛒

Venue

Big Hall
TOP
Skip to content