Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“FROM CLASSICS TO ABBA”

May 5: 17:00 - 18:30

€21.00 – €31.00
NUO KLASIKOS IKI ABBA

NUO KLASIKOS IKI ABBA„NUO KLASIKOS IKI  ABBA“

Trys scenos karalienės – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė – susibūrė į unikalų muzikos projektą „3 DIVOS“!  Žiūrovų numylėtinės nutarė leistis į šventinį koncertinį turą ir aplankyti daugybę Lietuvos miestų.
Žavingosios atlikėjos paruošė išskirtinę koncertinę programą „Nuo klasikos iki  ABBA“, kurioje skambės daugybė pasaulinių hitų, o taip pat kultinės švedų grupės populiariausios dainos.
Koncertas pilnas įspūdžių, netikėtumų, bei žanrų įvairovės. Programoje skamba dainos, su kuriomis užaugo šios dainininkės. Tai muzika, apimanti kelis dešimtmečius ir net šimtmečius – nuo klasikos grožio iki retro smagumo, kino filmų, miuziklų, pop ir roko žanro kūrinių. Koncerte girdėsite tokias dainas, kaip „Jurgos arija”, „Dangus tau dovanoja aukštį”, „You Raise Me Up”, „Barcarolle”, „Never Enough”, „Diamonds”, „Meilės netylėk”, „Meilę skolingas tau”.
Pagrįstai galite tikėtis, kad šis koncertas, tarsi muzikinė pasaka, užburs ir paskandins į svaigų muzikos pasaulį, o betarpiškas ir nuotaikingas atlikėjų bendravimas užtikrins jaukią ir smagią nuotaiką. Išduosime paslaptį – koncerto metu skambės ir patys  žinomiausi pačių atlikėjų hitai. Bilietas į šį koncertą gali tapti nuostabiausia dovana artimiesiems ir puikia galimybe kokybiškai praleisti laiką su mylimiausiais žmonėmis.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos 1 val. prieš renginį
Renginio trukmė: ~ 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai iki 7 metų amžiaus imtinai įleidžiami nemokamai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos netaikomos
Informacija tel. +370 609 66699; info@tigris.lt

Organizatorius – Tigris, UAB

 

Details

Date:
May 5
Time:
17:00 - 18:30
Cost:
€21.00 – €31.00
🛒

Venue

Big Hall
TOP
Skip to content