Loading Events

« All Events

NATALIJA BUNKĖ

August 16: 20:00 - 23:30

€31.50 – €101.50
NATALIJA BUNKĖ

NATALIJA BUNKĖNatalija Bunkė skelbia naują šou: pristatys grandioziniame koncerte po atviru dangumi Klaipėdoje

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė skelbia, kad savo naująjį šou pristatys grandioziniame koncerte po atviru dangumi. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad dainininkė ypatingą šou surengs Klaipėdoje. Šių metų vasaros pabaigoje uostamiesčio gyventojai bus pirmieji, kurie pamatys ir išgirs visiškai naują atlikėjos šou: grandiozinis Natalijos Bunkės koncertas po atviru dangumi įvyks rugpjūčio 16-ąją dieną „Vasaros estradoje“ Klaipėdoje.
Bilietus į grandiozinį Natalijos Bunkės koncertą „Vasaros estradoje“ Klaipėdoje visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo penktadienio (kovo 1 d.) 10 val. ryto. Dvi dienas prieš, vasario 28-ąją, pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

Natalija Bunkė, YVA, Remis Retro – „Panelė verta milijono“: https://youtu.be/-OID-PdwjJU

„Kviečiu į savo vasaros rojų, kuriame pasinersime į tikrą ryškiausių spalvų karuselę. Laukiu visos Klaipėdos ir jos svečių, su kuriais dainuosime didžiausius mano hitus. Šiai vasarai jau esu paruošusi ne vieną naują dainą, kurias, neabejoju, įtrauksite į mėgiamiausių grojaraščius“, – sako Natalija Bunkė. „Naujasis šou, kurį kurti įkvėpė begalinis jūsų palaikymas, bus labai vasariškas: kartu su šokėjais iš Ispanijos užkursime karščiausius vasaros šokius. Kviečiu susitikti koncerte po atviru dangumi, todėl planuokite vasaros atostogas pajūryje jau dabar, nes jos bus nuostabios. Pažadu, kad šį vasaros nuotykį prisiminsite labai ilgai“.

Natalija Bunkė – „Aš gyvenu“: https://youtu.be/Z0-dNkubyAQ

Neseniai penkių pagrindinių Lietuvos miestų arenose didžiausias karjeroje gastroles „Kosmosas“ surengusi dainininkė šiemet savo gerbėjus nudžiugins visiškai nauju šou. Svarbiausiose Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Kauno arenose dešimtims tūkstančių gerbėjų koncertavusi atlikėja neslepia, kad jos naujasis šou po atviru dangumi nustebins net ir pačius išrankiausius žiūrovus.
Publikos laukia nepakartojama šokėjų programa, specialiai koncertui po atviru dangumi kuriama scenografija ir dizainerių kostiumai, gyvo garso grupė ir ypatingi garsių svečių pasirodymai. Grandioziniame šou skambės populiariausi dainininkės hitai „Panelė iš Kauno rajono“, „Mano širdis – vanduo“, „Laiškas“, „Lašas po lašo“, „Skrendu“, „Maža mergaitė“, „Paukštelis“, „Aš gyvenu“ ir daug kitų. Pasinerkite į karščiausią šios vasaros nuotykį ir prisijunkite prie Natalijos svajonės – didžiausio karjeroje koncerto po atviru dangumi Klaipėdos „Vasaros estradoje“.

Natalija Bunkė – „Kosmosas“: https://youtu.be/ESEN78tMAsc

Naująjį Natalijos Bunkės šou grandioziniame koncerte „Vasaros estradoje“ Klaipėdoje pristatys didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Durys atidaromos: ~18 val. 30 min
Renginio trukmė: ~ 3 val. 30 min. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Informacija tel. +370 682 80473 / press@livenation.lt

Organizatorius – Live Nation Lietuva, UAB

 

Details

Date:
August 16
Time:
20:00 - 23:30
Cost:
€31.50 – €101.50
🛒

Venue

Summer concert stage
TOP
Skip to content