Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Martynas Kavaliauskas | FC Baseball

2023 July 06: 20:00 - 22:15

pavadinimas

LIEPOS 6-OJI – VALSTYBĖS IR TAUTIŠKOS GIESMĖS DIENA
ŠVENTINIS KONCERTAS

MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR GRUPĖ
FC BASEBALL IR GRUPĖ

Liepos 6-ąją Klaipėda ir visa Lietuva minės bei švęs Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną. Šia proga Klaipėdoje vyks nemažai renginių, kurie taip pat dedikuojami Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-osioms metinėms. Kviečiame klaipėdiečius ir miesto svečius aktyviai dalyvauti.
Finalinis muzikinis akordas nuskambės liepos 6 d. Klaipėdos Teatro aikštėje. 20 val. čia prasidės nemokamas šventinis koncertas, kuriam išskirtines programas ruošia populiarūs dainininkai Martynas Kavaliauskas ir FC Baseball.

Pirmoje koncerto dalyje akompanuojant rinktiniam bigbendui dainuos Martynas Kavaliauskas. Jo pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart koncerto muzikinę visumą užlies trimitų, trombonų bei saksofonų skambesys. „Norime scenoje ir klausytojų širdyse sukurti tikrą ir didelę šventę, o gerose šventėse juk visko būna po truputį. Kruopščiai dėliojome repertuarą, norėdami, kad šiame koncerte tilptų kuo daugiau ryškiausių praėjusio šimtmečio kompozitorių kūrinių, kurie įkvepia aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. Tebus šis muzikinis vakaras tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika“, – intriguoja Martynas.
Koncerte skambės naujausios M. Kavaliausko repertuaro autorinės dainos ir tokie pasauliniai hitai kaip „Can’t Take My Eyes Off You“, „Besame Mucho”, „Volare” ir kt. Žiūrovai gali tikėtis ir netikėtų legendinių „Hiperbolės”, Stasio Povilaičio ar Vytauto Kernagio repertuaro dainų interpretacijų.

Liepos 6 d. 21 val. Lietuvos laiku visame pasaulyje giedama „Tautiška giesmė“. Jos giedojimui prie koncerto atlikėjų ir publikos prisijungs Žvejų rūmų moterų choro „Dangė“ artistės.

Iškart po giesmės giedojimo šventinį koncertą pratęs FC Baseball su grupe. Tai dainų autoriaus ir atlikėjo Tautvydo Gaudiešiaus projektas, gimęs iš meilės lietuviškai muzikai. Gitarinių roko, folko skambesių prisotinta FC Baseball kūryba paskandina savo gelmėje ir leidžia pažinti dar neatrastus horizontus. Neseniai FC Baseball pristatė ketvirtąjį autorinį albumą „Aš sakydamas kursiu“. Atlikėjo dainos sulaukia šimtatūkstantinių perklausų tiek „YouTube“, tiek „Spotify“ platformose, o tikrąjį FC Baseball grožį žiūrovai atranda užburiančiuose koncertuose.
„Tikiu, kad artėju į savo, kaip dainų rašytojo piką – suprasdamas, kad energija nėra begalinė, o mūsų laikas ribotas – stengiuosi kuo daugiau kurti, groti, tobulinti rašymo įgūdžius. Tikiuosi savo darbais įkvėpti jaunus svajotojus rašyti, reikšti mintis – padėti jiems atrasti dainų rašymo tradicijos grožį“, apie savo kūrybą pasakoja Tautvydas.
Klaipėdoje FC Baseball padovanos klausytojams tikriausių emocijų kupiną vakarą.

Renginio Teatro aikštėje trukmė 2 val. 15 min.
Nemokamai

Details

Date:
2023 July 06
Time:
20:00 - 22:15

Venue

Teatro aikštė

Organizer

Kultūros centras Žvejų rūmai
TOP
Skip to content