Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Made In Oslo“

2022 April 06: 19:00

€10.80 – €20.00
pavadinimas

pavadinimas„Made In Oslo“
„JO STRØMGREN KOMPANI“ (Norvegija)

Choreografas, scenografas ir šviesų dailininkas: Jo Strømgren
Kostiumų dailininkė: Johanna Sutinen
Šokėjai: Henriette Hamli, Nora Svendsgård, Ellen Lindblad, Mikael Rønne, Jon Filip Fahlstrøm, Jakub Medrzycki

Koprodiuseris: Oslo Dance Ensemble

Balandžio 6 d. vienintelį šokio spektaklio „Made in Oslo“ rodymą Klaipėdoje surengs lietuvių jau pamėgto choreografo Jo Strømgren trupė. Šio menininko Lietuvos nacionaliniame dramos teatre sukurtas spektaklis „Durys“ 2018 m. pelnė net keturis „Auksinius scenos kryžius“, o dabar žiūrovams jis nori parodyti norvegišką identitetą atskleidžiantį šokio spektaklį.
„Made in Oslo“ sudaro trys dalys. Šie šokio darbai buvo sukurti Oslo šokio ansamblyje (Oslo Dance Ensemble), kuris daugiau nei tris dešimtmečius buvo populiariausia šokio trupė Norvegijoje. Paradoksalu, tačiau trupė niekada nepasirodė užsienyje. „Kai 2018 metais ansamblis užsidarė, kilo įdomi mintis: kaip galime tikėtis, jog pasaulis supras mūsų šalies kultūrą, jei laikome ją paslaptyje?“ – pasakoja kūrėjai.
„Jo Strømgren Kompani“ priėmė šį iššūkį, surinko šiai trupei pastatytus Jo Strømgreno kūrinius ir sukūrė energingos choreografijos trijų dalių spektaklį. Programoje rodomi KVART (2007), RING („Žiedas“, 2014) ir GONE („Dingę“, 2015). Kiekviename kūrinyje nagrinėjama atskira tema, kuria siekiama perteikti skirtingus šiuolaikinio gyvenimo aspektus.
KVART tyrinėja ne taip dažnai scenoje rodomą šokio rūšį – šokėjus, šokančius vienas kitam, čia visi judesiai atliekami ant kvadratinės vilnonės antklodės. Skambant dvidešimto amžiaus ketvirtojo dešimtmečio prancūziškai muzikai, RING choreografijoje žaidžiama su bene seniausiu pasaulio simboliu – žiedu. GONE  – tai mažas stebuklas apie liūdesio ir nostalgijos santykį, apie tai, kaip kažkas baigiasi ir prasideda kažkas kita, apie agresiją ir neigimą, kuriuos tenka patirti gyvenimo kelyje.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: studentams, senjorams, šokio ir teatro profesionalams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Informacija tel. +370 615 31052
festivalis.plartforma@gmail.com

Organizatorius – Menininkų grupė „Žuvies akis“

Details

Date:
2022 April 06
Time:
19:00
Cost:
€10.80 – €20.00
🛒

Venue

Big Hall
TOP
Skip to content